Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default FOTO: Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë

prej Sun 16 Oct 2011 - 12:36
Libri i rekordeve të Ginesit 2012, i cili oficialisht është shpallur sot, është i mbushur me gjëra dhe arritje interesante, por edhe bizare. Në mesin e personave “me fat” që arritën të zënë vend në të, është edhe Chris Walton, gruaja me thonjtë më të gjatë në botë!
FOTO: Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë Thonj1
Gjyshja 45-vjeçare i kishte rritur thonjtë 18 vite me rradhë dhe tani mund të krenohet me gjatësinë e tyre nga 3 metra në dorën e majtë dhe 2,9 metra në dorën e djathtë.

Chris shprehet se edhe për shkak të gjatësisë ajo arrinë të gjendet me punët e shtëpisë, të kujdeset për vehten madje edhe të bëj grimin vetë.
FOTO: Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë Thonj2
Tani, pasi që ka vendin e garantuar në librin e Ginesit, ajo planifikon “të lirohet” nga thonjtë e gjatë, por do t’i prejë pak nga pak, që më lehtë të mësohet me ndryshimin e ri


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: FOTO: Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë

prej Sun 16 Oct 2011 - 12:37


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: FOTO: Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë

prej Sun 16 Oct 2011 - 14:55
pervec bukurise qe ska asgje te bukur e te hijshme ketu per te pare ska as higjeni kjo...si mund te bej punet e shtepise apo te kujdeset per veten..! perralla,i ka ven falso sa per reklamim besoj


FOTO: Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: FOTO: Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi