Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999

prej Sun 16 Oct 2011 - 17:43
Isha duke shikuar dicka ne facebook kur pash ca foto te bera gjate luftes ne Kosove, 1999. Me te vertete mu kujtuan edhe mua ca caste, ku me pikuan ca pika loti. Vendosa t'i ndaje me ju disa nga fotot qe i pash. Vertet njeriu ka nevoje nganjehere t'i kujtoje castet me te veshtire te jetes se tij, ne kete menyre do t'ia di per ndere asaj cfare posedon tani, ku mbi t'gjitha eshte LIRIA dhe SHENDETI.


Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 74517911

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 45582363

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 64854771

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 46715589

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 49033501

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 82384727

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 78916007

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 87294318

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 86182542

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 21369968Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999

prej Sun 16 Oct 2011 - 17:45
Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 86518697

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 78007093

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 39744912

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 41710422

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 60597804


Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999

prej Sun 16 Oct 2011 - 17:46
Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 82239626

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 79677876

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 32236150


Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999

prej Sat 26 Jan 2013 - 10:40
dhe pse ka kalu koh...kur shikoj keto foto nihem keq

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 040299kosovo-refugees_2Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 091698yugo-kosovo_2
Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 _306703_refugee300


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999 N
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1810
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjilan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/12/2012
http://wiki.portalikosovar.com/

default Re: Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999

prej Sat 26 Jan 2013 - 10:43
dhe une jam kosovar ne keto rrug kam qen dhe une


Nuk më vjen keq për njerëzit që kam humbur me kalimin e kohës, por për kohën që kam humbur me disa njerëz..!!


Faleminderit atyre qe me urrejne
-Me bete nje njeri me te forte ! ...
Faleminderit atyre qe me kan zili !
-Me bete te ndjehem i vecante ! ...
Faleminderit atyre qe me kan ne zemer ! -
-Me bete te ndihem i rendesishem ! ...
Faleminderit atyre qe iken !
-Me mesuat qe asgje nuk zgjat pergjithmone ! ...
Faleminderit atyre qe qendruan me mua !
-Me mesuat kush jane miqte e vertete !!
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999

prej Sat 26 Jan 2013 - 10:44
hallal i koft ushtrise qlirimtare te kosoves per lufte heroike per qlirim e kosoves nga barbaret serbe


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Sponsored content

default Re: Fotografi gjate Luftes se Kosoves 1999

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi