Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Punonjësi padit shefen: Më joshi si Sharon Stone tek Basic Instinct Empty Punonjësi padit shefen: Më joshi si Sharon Stone tek Basic Instinct

Thu 20 Oct 2011 - 15:09
Punonjësi padit shefen: Më joshi si Sharon Stone tek Basic Instinct Sharon-stone-kopjo
Një shefe egzektive në një bankë është kthyer në objekt të një fushate sulmesh pasi një punonjës i saji deklaroi se ajo kishte tentuar ta joshte duke kopjuar Sharon Stone. 38 vjeçari Ricardo Vinagre u fiksua ndaj Sonya Reddy, menaxherja e tij në Royal Bank të Skocisë. Në një kohë kur kontrata e tij si IT nuk ishte rinovuar, ai nisi të përhapte thashetheme se Reddy ishte duke kaluar një marrëdhënie intime me shefin e saj dhe se ishte parë në një ambient jashtë zyrave qendrore të bankës në Londër. Ai deklaroi se Reddy mori pozicionin e Sharon Stone gjatë një takimi pune duke e joshur me këmbët e hapura. Skena të cilës i referohet ai është nga filmi “Basic Instinct” kur aktorja Sharon Stone që merrej në pyetje nga Michael Douglas bën një lëvizje të këmbëve në mënyrë provokative duke treguar faktin se nuk kishte veshur të brendshme. Gjykata konstatoi se Reddy ndjehej e rrezikuar nga qëllimet e punonjësit të saj ndërsa vet ishte e martuar dhe priste një fëmijë. Gjykata tha se pretendimet e punonjësit ishin të pabesueshme dhe të paqëndrueshme.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi