Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë

prej Mon 24 Oct 2011 - 16:13
Modelet shpesh kanë mjaft probleme në pasarelë, duke u përpjekur për të qëndruar në këmbë në takat e tyre të larta pa pasur nevojë të shqetësohen për mosfunksionimin e veshjeve. Por prezantuesja e TV francez Karine Ferri, zbuloi më tepër sesa kaq në e Salon du Chocolat në Paris. Ferri 29 vjeçare, që ka nisur karrierën e saj si një modele, pa fundin e saj prej çokollate që nisi të thyhej në gjysmë të rrugës poshtë pistës në pasarelë.
Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë Nepasarelemefustanprejcokollate
Ferri u përpoq të shpëtonte rrobat e saj nga copëtimi, por atëherë nuk i mbeti gjë tjetër veçse të mbante fort fundin e saj të ri, që ekpozoi dhe pjesën e sipërme të saj të çorapeve të saj. Por përsëri ajo u duk e veshur bukur në pasarelë krahasuar me koleget e saj, që sfiluan në Paris gjithashtu. Ish Miss France Cindy Fabre mbante veshur një bikini stil gradiator dhe këngëtarja dhe porn-star Clara Morgane mbante veshje të bëra me qershi.
Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë TigaToCindyFabredheBlandineBallavoir

Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë ValentineFeaudheAncaRadici

Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë Tegjithenepasarele

Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë Vajzatnepasareleluajnemekostumetetyre
Gjithashtu edhe burrat u ngjitën në skenë. Philippe Candeloro mbante veshur një akulore prej çokollate gjigande, e kompletuar me vafer. Shfaqja e modës shënoi nisjen e edicionit të 17 të Salon du Chocolat at Porte de Versailles në Paris, një shfaqje vjetore tregtare për industrinë ndërkombëtare të çokollatës.

Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë Burratneskene


Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë

prej Thu 14 Feb 2013 - 13:14
Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë Sfilata_me_veshje_cokollate_2

Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë Sfilata_me_veshje_cokollate_4


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë

prej Thu 14 Feb 2013 - 13:16
Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë 67783_1

Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë 71A68500AE80BF873A8D4CA456519B0B


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë

prej Thu 14 Feb 2013 - 13:17
Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë 6


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë N
Sponsored content

default Re: Sfilata në çokollatë, modeles i shkrin fustani në pasarelë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi