Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Sfilata me veshje çokollate

prej Tue 3 Apr 2012 - 1:29
Sfilata me veshje çokollate Tatuazh-cokollateVeshje prej çokollate, zbukurime të ëmbla dhe tatuazhe të shijshme.

Këto ishin përbërësit e sfilatës së modës Salon du Chocolat, e zhvilluar në Zyrih të Zvicrës.

Salloni i Zyrihut është eventi më i madh në botë dedikuar çokollatës dhe kësaj radhe ka vendosur që çokollata të përdoret edhe si veshje për modelet në pasarelë.

Përveç veshjeve, tërhoqi vëmendjen edhe një çadër e madhe prej çokollate të zezë.
Sfilata me veshje çokollate Tatuaggio_111521Sfilata me veshje çokollate Tatuaggio_112217Sfilata me veshje çokollate Tatuaggio-cioccolato_105618Sfilata me veshje çokollate Tatuaggio-cioccolato_105619Sfilata me veshje çokollate Tatuaggio-cioccolato_105812Sfilata me veshje çokollate Tatuaggio-cioccolato_105813


Sfilata me veshje çokollate Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi