Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Indi, 27-vjeçari fiton 1 milion dollarë në lojën e milionerëve Empty Indi, 27-vjeçari fiton 1 milion dollarë në lojën e milionerëve

Thu 27 Oct 2011 - 18:41
Indi, 27-vjeçari fiton 1 milion dollarë në lojën e milionerëve FituesiNjë i ardhur nga një prej qyteteve më të varfra të Indisë ka fituar shumën 1 milion dollarë në lojën “Kush do të bëhet milioner”.
Shtetasi Sushil Kumar, një operator kompjuterash nga qyteti i Biharit, dërgoi në shtëpi çmimin më të lartë të lojës në versionin indian.
Vëllai i tij, Sudhir Kumar, tha se ai ishte i përgatitur për emisionin. Ai ka shtuar se Sushli rregullisht dëgjonte BBC-në në hindisht.
Fitorja e Kumarit “përsërit” atë që ndodh në filmin “Slumgod Millionaire”. “Nuk e kam menduar kurrë, qoftë edhe në ëndrrat më të çuditshme, se do mund ta bëja këtë”, ka thënë 27-vjeçari.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Indi, 27-vjeçari fiton 1 milion dollarë në lojën e milionerëve Empty Re: Indi, 27-vjeçari fiton 1 milion dollarë në lojën e milionerëve

Thu 27 Oct 2011 - 18:42
...domethene per nje vit dhe une behem milioner Indi, 27-vjeçari fiton 1 milion dollarë në lojën e milionerëve 1698836746
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi