Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Michelle Obama motivohet nga këngët e Beyonce Empty Michelle Obama motivohet nga këngët e Beyonce

Thu 3 Nov 2011 - 16:09
Michelle Obama motivohet nga këngët e Beyonce Michelle%20Obama_1Si pjesë e saj fushatës se saj "Let's Move - Le të lëvizin" , që ka për qëllim të inkurajojë njerëzit të bejnë ushtrime (palester), Michelle Obama ka folur për atë që e motivon.
"Unë gjithmonë e kam pelqyer Beyoncé, kështu që çdo gjë ajo nxjerr, është një e mirë për mua" duke iu refeuar kenges se saj te fundit 'Let's Move! 'Move Your Body' - tha Zonja e Parë në një përgjigje për pyetjet ndaj levizjes "Lets Move" ne nje video për audiencën online.

Ajo ka shtuar, "Por unë kam shije shumë eklektike, prandaj playlista ime në iPod, të cilin dëgjoj, shkon nga ritmet e shpejta deri tek ato pak më shumë te buta."

Pragmatike, Michelle thotë se gjëja më e rëndësishme është që të lëvizë.

"Dëgjoni çdo gjë që ju pëlqen dhe çdo gjë do tju ndihmonte per tju motivuar, dhe për mua kjo është e rëndesishme," - tha ajo. "Gjëja e rëndësishme është që ju të degjoni dhe te përpiqeni të stërviteni"

(Revistahtypi.al)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi