Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Meshkujt duan një trup seksi, e jo një fytyrë të bukur Empty Meshkujt duan një trup seksi, e jo një fytyrë të bukur

Fri 11 Nov 2011 - 1:40
Në mënyrë të veçantë, meshkujt që kërkojnë dashnore për një natë nuk janë të interesuar për fytyrën e gruas, por vetëm për trupin e saj Ekspertët thonë se kjo është e lidhur me ndërgjegjen e tyre dhe që është një fakt që nuk mund të kontrollohet.Çfarë do të duan meshkujt? Hulumtimi më i ri tregon se si truri i tyre është shumë mendjemprehtë dhe të thjeshtë.Njëherit, kjo është dëshmuar si meshkujt të cilët kërkojnë flirt trupin e femrës e vendosin larg, para një fytyrë të bukur, kështu nëse dëshironi një aventurë me vrap shkoni në palestër në sytë e meshkujve një trup shumë i fortë është shumë larg para një fytyrë të bukur.Ekspertëve amerikanë shumë vite e hulumtojnë trurin e mashkullit, në mënyrë specifike misterin e seksualitetit mashkullor dhe flirtin.

Konkluzioni i fundit deri te cili kanë arritur e lidhin me lidhjet e shkurta dhe të gjata.

Ndryshe nga gratë të cilat në rastin e parë menjëherë reagojnë në fytyrën e mashkullit pavarësisht planeve, anëtarët e gjinisë së fortë do të kenë të njëjtin reagim vetëm në gratë që dëshirojnë diçka më shumë se aventurë të thjeshtë.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Meshkujt duan një trup seksi, e jo një fytyrë të bukur Empty Re: Meshkujt duan një trup seksi, e jo një fytyrë të bukur

Fri 11 Nov 2011 - 9:07
...nuk jam i sigurte Meshkujt duan një trup seksi, e jo një fytyrë të bukur 1698836746
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Meshkujt duan një trup seksi, e jo një fytyrë të bukur Empty Re: Meshkujt duan një trup seksi, e jo një fytyrë të bukur

Fri 11 Nov 2011 - 18:35
LiFeStyle Razz

ahahah isha nje dite me nje shoqe po e shoqeroja ne stacionin e trenit
po kjo nga trupi eshte e beshme dhe shifnim kete publicitetin e kesaj goces, sy jeshil super yll ne fytyr e turp... e une e qeshja pafund se kjo me thoshte :

JA ME THUAJ TI KOT QE JETOJE UNE ....

Me vinte te qeshja e te qaja nga te qeshurit.....se nuk eshte ASPAK E VERTETE.
Sponsored content

Meshkujt duan një trup seksi, e jo një fytyrë të bukur Empty Re: Meshkujt duan një trup seksi, e jo një fytyrë të bukur

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi