Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Del në ankand krevati ku vdiq Michael Jackson Empty Del në ankand krevati ku vdiq Michael Jackson

Sat 12 Nov 2011 - 0:30
Del në ankand krevati ku vdiq Michael Jackson Michael-jackson-noaLos Anxhelos, 11 nëntor NOA - Pas xhaketës së famshme të kuqe të video-klipit “Thriller”, e cila u shit për 1,8 milionë dollarë edhe krevati ku Michael Jackson u nda nga jeta është hedhur në ankand.
Më 17 dhjetor, në Los Anxhelos, do të jenë shumë objekte që i përkasin vilës së këngëtarit, mes të cilave dhe mobilie antike e piktura.
Ndërsa shtëpia në të cilën jetonte mbreti i popit së bashku me fëmijët e tij është bërë e ditur se do të shitet më vete.
Para se të vihen në ankand të gjithë objektet që do të jenë aty dot ekspozohen më parë në shtëpinë e ankandit Julien, duke nisur nga 12 nëntori.
Ndërkohë që shumë shpejt do të jepet dhe dokumentari që i është dedikuar doktorit të Michael, Conrad Murray, i cili u shpall fajtor për vdekjen e këngëtarit.
r.b/NOA
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi