Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 13 Nov 2011 - 0:03
Jo


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? 5l3r52
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 13 Nov 2011 - 11:17
shume here kam thene jo po me doli e kunderta.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 13 Nov 2011 - 11:30

Madam Butterfly:
Thone se njeriu eshte me i forte se guri!
Hm...dhe kam dale ne konluzionin qe eshte, sepse...ne jeten time
ndodhen shume gjera, ose me mire kur isha adoloshente thoja ose mendoja qe...
nese ndahet nga une nje njeri im i dashur, une ose do hidhesha nga kati i 5 i nje
pallati ose do varja veten. Boo...idera te cuditshme te nje adoloshenteje,dhe ajo
tek e cila kisha me shume frike ndodhi, u nda nga jeta njeriu me i rendesishem
i jetes time , ai qe ishte idhulli im >:(, dhe une vazhdova te jetoj...Uffaaaaaa
perse o zoot vazhdoj te jetoj,i thoja vetes time shpesh here kur ai iku, nuk eshte
me ne kete bote, dhe une nuk do kem me idhullin tim, nuk do kem me nje pjese
te vetes time me mungon ajo pjese! >:( >:( >:( Ooo...zooot sa do doja qe ajo
pjese te rikthehej serish tek une,por...akoma kjo mbetet nje mendim absurd, a
bstrakt... sepse eshte e pamundur ai iku dhe nuk kthehet me!


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? 138970eg0jnigthy
Glaucias
Glaucias
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 216
<b>Hobi</b> Hobi : Peshkimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shume larg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/12/2010

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Wed 23 Nov 2011 - 21:34
kurresesi
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Wed 14 Mar 2012 - 1:00
Me shume se veten nuk ekziston ky term per mua, se nuk mund te duash dike me shume nga vetja....njesoj si veten atehere e pa mundur te harrohet,gjithmone do zeje nje vend ne zemren tende e kujtimet e tua...Sado kohe qe te kaloj


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Wed 14 Mar 2012 - 10:16
Mund te mos e duash me por do te kete gjithmon nje vende ne jeten tende


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Wed 14 Mar 2012 - 21:31
asnjher besoj...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? Image
Malwina
Malwina
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 2624
<b>Hobi</b> Hobi : nthg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Wed 14 Mar 2012 - 21:35
nuk e besoj se mund ta harrosh dike qe e ke dashur shume


Prayer is an open line to ALLAH..

No cards to use,
No low battery problem,
No network error,

No charging,
always good signal and all messages sent.

▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓▓▓▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓▓▓█░▓▓▓█░▓█░▓█░▓█░▓█

──────────██
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
──────██▒█▒▒█
────██▒▒██▒▒█
──██▒▒█▒█████
─█▒▒█▒▒█▒▒▒▒▒█
█▒█▒▒█▒▒███▒▒▒█
─█▒█▒▒█▒▒█▒█▒▒█
─█▒█▒▒███▒▒▒▒█
──█▒██▒▒▒▒▒▒█
───█▒▒▒▒▒▒▒█
────█▒▒▒▒▒▒█
[/b]
my A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? Zemer beats for ALLAH
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Wed 14 Mar 2012 - 22:48
Kurr... Merzitur


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Fri 16 Mar 2012 - 10:39
thjesth rrin ne kujtimet e jetes


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? N
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Fri 16 Mar 2012 - 10:50
gjith ne kujtim do rri


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Fri 16 Mar 2012 - 14:12
Jo.nuk harrohet


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? Happy-New-Year-2013-Wishes-Languages
Sole
Sole
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 731
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne mergrim
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/02/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Fri 16 Mar 2012 - 14:13
jo nuk eshte e mundur


Vetëm kush dëgjon përtej zërit
kupton shpirtin ...
Vetëm ata që kanë vuajtur, dashur ...
besuar dhe humbur ...
E kuptojnë nëse një zemër është e sinqertë.

cdo gabim ka pendim......por e shkuara nuk ka kthim ....
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Fri 16 Mar 2012 - 15:03
Jo eshte shume e pamundur te harohet dikush qe do sa veten!!


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? 74537453
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 18 Mar 2012 - 11:40
thu e kam harru ..kur nji moment tak ai njeri ta kujton prap prezencen e tij dhe thot jam ktu .....duhet thjesht me ec perpara


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? N
Poeti
Poeti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 825
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/09/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 18 Mar 2012 - 14:43
Mos duaj askend me shume se veten


'-Eshte e Sigurt,Se Me 'Anijen Tende Te Hipokrizis' Mund Te lundrosh Gjate Ne 'Detin e Sinqeritetit',Por Mos e Ve Ne Dyshim Se nje Dite Ke Per Tu Ankoruar Ne 'Portin e Zhgenjimit...!
Aleksander
Aleksander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1031
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Elbasan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/03/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 18 Mar 2012 - 15:23
Jo
MeMories
MeMories
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1088
<b>Hobi</b> Hobi : Leximi...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku Neper Bote...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Mon 19 Mar 2012 - 11:24
Sa veten time sdo te doja askend.....se nese dote doja dike sdo em lendonte....cdo gje kaluse asht...vetja vjen ne rend te 1.....


Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter..!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Mon 19 Mar 2012 - 11:25
vjen vete harrimi kadal e kadal


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? N
avatar
Locaa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 415
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika dhe Leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kosove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/03/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Mon 2 Apr 2012 - 12:24
Nuk besoj qe mund te harrosh dikend nese ke dashur me shume se veten ,edhe pse mund te behemi kinse e kem harruar por ne fakt ai do jet gjithmon ne zemren tende!


Do tè jesh i lodhur, ke gjithè ditèn qè ecèn nè kokèn time.....!!!
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Mon 2 Apr 2012 - 12:27
jo nuk eshte e mundur do te ngelt gjithmon dicka


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
wera
wera
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 27
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Europa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Mon 2 Apr 2012 - 12:31
Nuk besoj se mund ta harrosh sepse nuk ekziston ai person qe mund ta duash me shume se veten!
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Mon 2 Apr 2012 - 20:23
A thu shum duan dike mileti se sa veten e tyre?!!
Po nuk e deshe veten si di te duash dike tjert?!!


Bukur e tha Poeti 'Mos duaj askend me shum se veten''. Very Happy
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Tue 3 Apr 2012 - 13:46
Me kalimin e kohes qdo gje mbetet n'harresè!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Tue 3 Apr 2012 - 14:01
menoj kur e harron do thot qe se ke dashte shume ...dhe un eper fat te mire kam dica po arrita me than du shum atehere sdo e harroj kurr po thash du por sdi sesa do thot asht harru shpejt


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? N
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Tue 3 Apr 2012 - 14:03
thone .. qe pa provuar ... nuk .. kupton .. asgje ..
edhe gjera te tilla duhen provuar....
sepse po te kapemi ne tekse ....
gjithsesi per mendimin tim jane Enigma ... !!


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
someone
someone
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 228
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : castle
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/01/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Tue 3 Apr 2012 - 14:08
me kohen treten edhe kujtimet !
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sat 21 Apr 2012 - 17:31
Jane momente te cilat na fusin ne mendime e kujtime,sado vite e kohe te kete kaluar ..dikur,diku,dikushin do ta kujtosh per ato momente apo situata te cilat i ke kaluar me te...qofshin ato te bukura apo edhe te hidhura..Ndoshta venitet gjate kohes kujtesa sepse meremi me te perditshmen tone e ato qe na problimatizojne por nuk nuk harrohen..Gjithmon ekziston mundesia te vijne ne mendjen tende e te thuash..."c'fare kohe te bukura ishin ato vite!"


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sat 21 Apr 2012 - 17:44
NJher kush tju genjej se mundesh me dahst dike ma shum se vetveten...

ndersa dike qe eke dasht pa interes dhe vertet per nji dashuri te sinqert eshte veshtir ta harosh ngase per ket ende nuk jam sprovuar...


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? J5zhxd
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sat 21 Apr 2012 - 18:32
Gjithqka harrohet ne kete bote.
NoRaa
NoRaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 2133
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku me do qejfi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/04/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sat 21 Apr 2012 - 18:44
aiiiiiiiiiii per harroj veten naj her e spe hajrojsha dikan qe e pasna dasht


E kom msu mo foren ja jep gishtin ta merr doren
Mbresa
Mbresa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 13566
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kendej rrotull,,
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/04/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sat 21 Apr 2012 - 18:48
NoRa-LoVe shkruajti:aiiiiiiiiiii per harroj veten naj her e spe hajrojsha dikan qe e pasna dasht
hahahhahahahahahaaa mire e ki,,


Kurre mos me krahaso me te tjeret sepse une jam thjesht une.respektoj ata qe me respektojne.me pelqejne shakate por jo ate qe prekin dhe ulin personalitetin tim.nuk me pelqen te luaj mendjenjat e te tjerve,dhe prandaj ne shumicen e rasteve i them gjerat troc,ashtu sic i ndjej me zemer dhe preferoj te mi thone dhe mua gjerat troc.nuk me pelqen te gjykoj jeten e te tjereve,por nuk lejoj te gjykojne as jeten timejam me mendimin qe duhet te bejme ne jete ate qena ben te lumtur.nuk dua tja di kush ka lek dhe kush nuk ka.urrej ata njerez qe mburren per pamjen e tyre dhe pasurine qe kane.shpesh here e fsheh merzitjen time.nuk jam perfekt dhe nuk dua njerez perfekt ne jeten time.nuk ndryshoj per asgje dhe asnjeri.kush me do me pranon keshtu si jam.

Dikush më pyeti: - Pse e ke kaq të vështirë t'i besosh njerëzve?
Iu përgjigja: -Po njerëzit, pse e kanë kaq të vështirë të mbajnë një premtim...?!
NoRaa
NoRaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 2133
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku me do qejfi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/04/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sat 21 Apr 2012 - 18:50
qysh po me nervozon dashnia naj her spe di kush jam e kam me mabjat men ata hajt pash zotin se tybe ne menoft aj per ty


E kom msu mo foren ja jep gishtin ta merr doren
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sat 21 Apr 2012 - 19:13
Asnjehere se besoj kete.


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? 5l3r52
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sat 21 Apr 2012 - 19:20
Pajtohem me ty Bledi
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 22 Apr 2012 - 0:58
Sa do te mendosh se do dike me shum se veten do genjeje veten Very Happy

Nese esht nje dashuri e paster realisht pak veshtir ta harrosh ate dashuri gjithmon nese e ke dashur sinqerisht dhe dashuria esht e paster dhe pa asnjelloj interesi ne mest Very Happy


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Daйgerоu$
Daйgerоu$
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 52
<b>Hobi</b> Hobi : Design
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/04/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 22 Apr 2012 - 0:59
mund ta urresh po jo ta harrosh


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? MOmW
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 22 Apr 2012 - 1:00
Daйgerоu$ shkruajti:mund ta urresh po jo ta harrosh
Atehere s eshte urrejthe...dashuri e tepruar do thoja
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 22 Apr 2012 - 1:04
Daйgerоu$ shkruajti:mund ta urresh po jo ta harrosh

Harroje se do e urreje dike qe e ke dash me shpirt e zemer Very Happy


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 22 Apr 2012 - 1:05
Apsolutisht jo..lerini fjalet
Sponsored content

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi