Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 13 Nov 2011 - 0:03
First topic message reminder :

Jo


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? - Faqe 2 5l3r52

Daйgerоu$
Daйgerоu$
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 52
<b>Hobi</b> Hobi : Design
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/04/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 22 Apr 2012 - 1:09
ReNdEx shkruajti:
Daйgerоu$ shkruajti:mund ta urresh po jo ta harrosh

Harroje se do e urreje dike qe e ke dash me shpirt e zemer Very Happy
te ka ndodhur ndonjeher te shofesh te dashuren duke u puthur me nje tjeter?


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? - Faqe 2 MOmW
Daйgerоu$
Daйgerоu$
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 52
<b>Hobi</b> Hobi : Design
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/04/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 22 Apr 2012 - 1:10
Aleksandra shkruajti:
Daйgerоu$ shkruajti:mund ta urresh po jo ta harrosh
Atehere s eshte urrejthe...dashuri e tepruar do thoja
urrejtje do thoja, sepse kur e mendon qe ti e ke dashur me gjith zemer e ajo shkonte me tjetrin, ti e mabej ne pllem te dores kurse ajo tallet me ty? ca i thon ksaj?


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? - Faqe 2 MOmW
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 22 Apr 2012 - 1:11
Daйgerоu$ shkruajti:
Aleksandra shkruajti:
Daйgerоu$ shkruajti:mund ta urresh po jo ta harrosh
Atehere s eshte urrejthe...dashuri e tepruar do thoja
urrejtje do thoja, sepse kur e mendon qe ti e ke dashur me gjith zemer e ajo shkonte me tjetrin, ti e mabej ne pllem te dores kurse ajo tallet me ty? ca i thon ksaj?
Ok atehere te me falesh..s me ka ndodh e as dua te me ndodhi..por gjithsesi te them nqs kishe kaq dashuri te them se kjo qe thua s eshte urrejte serish ....dashuri eshte
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Fri 27 Apr 2012 - 12:20
menoj se jo ...se po ta kisha harru sdo kthehesha prap


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 21:47
Nuk e besoj te harrohet,dikur,diku per nje moment do te vije ne kujtese serish,gjithcka qe kemi kaluar mbetet nje pjese e se kaluar sone,ajo qe na perben ne...


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 21:51
Jo kurr..
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 21:52
i dont no


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 22:19
jooo kurrr sepse dashuroj me zemer


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 22:30
z'besoj


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? - Faqe 2 Image
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 22:31
une per vete joooooooooo

sepse edua vertet

nuk jam si ata apo ato qe te thon te dua paspak ikin ,,tani thon te kam dashur shumm


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 22:38
Nuk besoj se ka dikush qe e don ndonje krijes me shum vse vetja e ti


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Uvejs
Uvejs
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 2058
<b>Hobi</b> Hobi : Tenisi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mitrovicë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/04/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 22:39
Jo,, nese e harron kjo i bie se e harron edhe veten (Nese e ke dashur me shum se veten)


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? - Faqe 2 380187469x881
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 22:45
joooooooooooooooooooooooo
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 23:17
Nuk me ka ndodhur ta due dikend me shume se veten!!!
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Sun 6 May 2012 - 23:21
nese e dua vertet nuk dua dhe sdo harroj


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Mon 7 May 2012 - 10:11
varet sa e ke dashte :6


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? - Faqe 2 N
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Tue 8 May 2012 - 1:05
ndoshta


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Wed 9 May 2012 - 9:34
thon se po


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? - Faqe 2 N
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Tue 4 Mar 2014 - 12:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Jo dhe po , nese me ben ta harroj e harroj .
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

prej Tue 4 Mar 2014 - 18:57
Kurre.


A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten? - Faqe 2 6ds9w0
Sponsored content

default Re: A mund ta harrosh dike qe e ke dashur me shum se veten?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi