Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Largohet nga Youtube klipi 'Rina, Rina' i NRG Band me 2 milionë klikime Empty Largohet nga Youtube klipi 'Rina, Rina' i NRG Band me 2 milionë klikime

Sun 13 Nov 2011 - 17:36
Largohet nga Youtube klipi 'Rina, Rina' i NRG Band me 2 milionë klikime 1321118940-largohenNjë këngë që vazhdon të kryesojë majat e toplistave në shumë televiziove, si në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni. Një grup i suksesshëm, që menaxhojnë një karrierë që ua kanë zili të gjithë. NRG Band këto ditë janë sulmuar nga hakerët, të cilët me sa duket kanë xhelozi suksesin e tyre. Kënga dhe klipi “Rina, Rina” ishte një nga këngët favorite edhe gjatë festivalit “Top fest”, ku edhe u shpërblye me çmimin “Top Albania Radio”, si kënga më e dëgjuar dhe më e kërkuar. Të njëjtin sukses kjo këngë e kishte edhe në internet, ku klikimet kishin kaluar shifrën prej më shumë se 2 milionë. Por kjo video, e cila kishte këto klikime, po të bëni tani një kërkim, nuk do ju shfaqet, pasi është larguar nga dikush! Ndoshta suksesi i grupit ka penguar ndokënd dhe, pas ankesave tek stafi i Youtube, kjo këngë është larguar nga faqja.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi