Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Mon 14 Nov 2011 - 19:54
Pogradec, babai plagos me thikë të birin Policia-naten3Krimi brenda familjes godet sërish. Kësaj here ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vërdovë, të Pogradecit, ku të dielën në mbrëmje, babai ka plagosur me thikë të birin.

26 vjeçari, Geni Xhukellari, ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e rrethit.

Ndërkohë që autori i ngjarjes Guri Xhukellari, është ndaluar nga forcat e policisë.

Sipas policisë krimi ka ndodhur pas një grindje mes babait dhe të birit.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Mon 14 Nov 2011 - 21:33
Anna shkruajti:Pogradec, babai plagos me thikë të birin Policia-naten3Krimi brenda familjes godet sërish. Kësaj here ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vërdovë, të Pogradecit, ku të dielën në mbrëmje, babai ka plagosur me thikë të birin.

26 vjeçari, Geni Xhukellari, ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e rrethit.

Ndërkohë që autori i ngjarjes Guri Xhukellari, është ndaluar nga forcat e policisë.

Sipas policisë krimi ka ndodhur pas një grindje mes babait dhe të birit.
Verdovaret jane me sherrxhij te asaj zone,edhe kokekrisur.
Besoj qe radhitet edhe ne shkalle vendi nder ato vendet e para per psikopate e te lind per sherr.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Mon 14 Nov 2011 - 21:37
Jane e ata te Staroves por sbesoj se luan aq rol vendi ketu se kete fenomen tashme e shohim e ne qyetet me te mbajtura e ne Kryeqytet madje!


Edituar për herë të fundit nga Anna në Tue 15 Nov 2011 - 0:44, edituar 1 herë gjithsej
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Mon 14 Nov 2011 - 21:50
Nqs do te me thuash per Verdovaret mos ma pergenjeshtro te lutem.
Jam i informuar me se miri,edhe madje i kam jetuar nga afer teksa ne pazaret e asaj zone ata shikonin vec sherr.

I ka lind nena per te tille.

Starova ka qene vend i agallareve stern
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Mon 14 Nov 2011 - 21:57
Nuk po ju pergenjeshtroj por as dua te kuptoj qe kjo varet nga rrethi se dikur theshim hakmarrjet ndodhin ne Malesi andej nga Shkodra etj por nderkohe kete fenomen po e hasim kudo ne cdo rreth e vend te Shqiperise.Si perket me vetem asaj zone si tradite.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Mon 14 Nov 2011 - 22:02
Anna shkruajti:Nuk po ju pergenjeshtroj por as dua te kuptoj qe kjo varet nga rrethi se dikur theshim hakmarrjet ndodhin ne Malesi andej nga Shkodra etj por nderkohe kete fenomen po e hasim kudo ne cdo rreth e vend te Shqiperise.Si perket me vetem asaj zone si tradite.

Ana
i perket,edhe besome,por jo per hakmarrje,por kokeshkrete e gjaknxehte edhe njerez te dobet ne mendje,edhe te ngjeshur ne fizik,se kush hedh me shume dru e gure e grushta.

Shquhen,,,,,edhe mund ta vertetosh.

Sa per hakmarrjen eshte tjeter kapitull edhe mund ta diskutojme.

Kur flasim per hakmarrjen e shkruar nga kanuni i Lekes,tashme i deformuar sepse si pasojee tij ngujohen familje,edhe femijte s'shkojne ne shkolle.

Kete e gjen ne Lezhe-Lac -Puke-Mirdite-ShkoderTtropojeKkukes-dmth ate zone kryesisht.

Ne qytete tjera s'vriten femijte Laughing
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Mon 14 Nov 2011 - 22:28
Pergjithesisht jemi njerez gjak nxehte Albo,na mungon menyra e komunikimit nuk dime te flasim pervecse te bertasim e te tregojme trimerira na cte bej une e kush jam une...Kete se mohon dot askush e kete doja te thoja se populli po vuan pergjithesisht si nga edukata,komunikimi,tolerimi e mirekuptimi..etj


Edituar për herë të fundit nga Anna në Tue 15 Nov 2011 - 0:46, edituar 1 herë gjithsej
Naki
Naki
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 177
<b>Hobi</b> Hobi : Peshkimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Republika e Kosoves
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/02/2010
http://www.nasergashi.com

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Tue 15 Nov 2011 - 0:11
Anna shkruajti:Pergjithesisht jemi njerez gjak nxehte Albo,na mungon menyra e komunikimit nuk dime te flasim pervecse te bertasim e te tregojme trimerira na cte bej une e kush jam une...Kete se mohon dot askush e kete doja te thoja se populli po vuan pergjithesisht si nga edukata,komunikimi,mirekuptimi..etj
Mendoj se gjera te tilla kishte qene mire fare mos te vehen neper forume. Nuk do koment mungon toleranca dhe komunikimi pajtohem ketu
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Tue 15 Nov 2011 - 0:54
Naki shkruajti:
Anna shkruajti:Pergjithesisht jemi njerez gjak nxehte Albo,na mungon menyra e komunikimit nuk dime te flasim pervecse te bertasim e te tregojme trimerira na cte bej une e kush jam une...Kete se mohon dot askush e kete doja te thoja se populli po vuan pergjithesisht si nga edukata,komunikimi,mirekuptimi..etj
Mendoj se gjera te tilla kishte qene mire fare mos te vehen neper forume. Nuk do koment mungon toleranca dhe komunikimi pajtohem ketu

Jane lajmet ditore Naki por e ashtu ska perse mos vihen..po shprehim vetem mendime ketu nuk po ndajme dicka thjesht bisede.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Tue 15 Nov 2011 - 2:20
Message reputation : 0% (1 vote)
Anna shkruajti:Pergjithesisht jemi njerez gjak nxehte Albo,na mungon menyra e komunikimit nuk dime te flasim pervecse te bertasim e te tregojme trimerira na cte bej une e kush jam une...Kete se mohon dot askush e kete doja te thoja se populli po vuan pergjithesisht si nga edukata,komunikimi,tolerimi e mirekuptimi..etj
Habitem perse s'dijme te demostrojme atehere???

Ndryshon kah tema,edhe moderojne moderatoret nqs shihet e arsyeshme por jemi popull kot,qe s'dijme s'kemi e kulture te nje niveli per tu permend.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Tue 15 Nov 2011 - 2:28
Postimet e mia i editova une per arsye drejt shkrimi jo dicka tjeter...Mos u keqkuptoni dhe sa per te fundit qe thate esht shkaku kryesor qe si njerez skemi per te perparuar keshtu po do shohim me ate syrin e vogel si gjithmone...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Tue 15 Nov 2011 - 2:30
tHJESHT NGELET PER TU DESHPERUAR KJO E KULTURES-VETEDIJESIMIT,EDHE NJE FRYME E RE NEVOJITET,POR NGELET SERISH ENIGME SE A DO ARRIHET,EDHE KUR,EDHE PSE ESHTE E CESHTJE GJENETIKE.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Tue 15 Nov 2011 - 2:34
Message reputation : 0% (1 vote)
E pra pikerisht ate po thoja e une se esht gjenetike tashme,njerezit kan humbur vetekontrollin e jane bere c'njerezore apo kane qene me kohe?!
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Tue 15 Nov 2011 - 2:39
Message reputation : 0% (1 vote)
Anna shkruajti:E pra pikerisht ate po thoja e une se esht gjenetike tashme,njerezit kan humbur vetekontrollin e jane bere c'njerezore apo kane qene me kohe?!
Me kohe kane qene injorante,,,,,kryesisht.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Tue 15 Nov 2011 - 16:17
Nuk doja te ofendoja prandaj dhe u shpreha ndryshe Pogradec, babai plagos me thikë të birin 45550
Sponsored content

Pogradec, babai plagos me thikë të birin Empty Re: Pogradec, babai plagos me thikë të birin

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi