Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Wed 16 Nov 2011 - 15:20
Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  Tradimento-gelosia

Bera nje sondazh tek grupi im dhe nje nga pergjigjet eshte : "nese ai me jep senjal qe i interesoj pse jo? fundja nese nuk i intereson atit per te dashuren pse duhet tme interesoj mua? "

Natyrisht per tu pergjigjur duhet analizuar situata, lidhja mes tyre dhe nese ja vlen... Por ju zakonisht si veproni ? Cilat jan pyetjet qe i beni vetes ?
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 17 Feb 2012 - 17:18
Larggggggggggggggg......nuk do e lejoja te ndodhte kurr


Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 17 Feb 2012 - 22:45
Me mendn ne kyr jom hala..!!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 17 Feb 2012 - 22:51
nuk do ja prishja jeten as kujtErmira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 10:42
DO LARGOHESHA PREJ TIJ PA DYSHIM......................
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1274
<b>Hobi</b> Hobi : te dhuroj gjak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/06/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 10:43
nuk do prish asnjehere dicka te tille ...nje i 3te ne mes eshte i tepert


Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  872632Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  498774
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 10:45
me ka ndodhur nje her qe me peqente nje i fejuar por u largova ndaj tij


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 11:05
une vallahi i sulem nqs ajo me jep shkas, sjam une ai qe po ja prish jeten por ajo vete e kerkon kete gje


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 11:08
Durrsaku shkruajti:une vallahi i sulem nqs ajo me jep shkas, sjam une ai qe po ja prish jeten por ajo vete e kerkon kete gje

Laughing Laughing Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  324882

durrsak , e ke shum gabim.......ajo e prish ate lidhje....por ama ti je shkaku

un per vete do i largohesha direkt......nuk do doja as te isha shkak i prishjes se nje lumturie.....dhe sdo doja te isha as dashnorja e askujt !!
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 11:13
E askujt shkruajti:
Durrsaku shkruajti:une vallahi i sulem nqs ajo me jep shkas, sjam une ai qe po ja prish jeten por ajo vete e kerkon kete gje

Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  569293 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  569293 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  324882

durrsak , e ke shum gabim.......ajo e prish ate lidhje....por ama ti je shkaku

un per vete do i largohesha direkt......nuk do doja as te isha shkak i prishjes se nje lumturie.....dhe sdo doja te isha as dashnorja e askujt !!
cte them une jo, nqs e ka ne mendje me dike do e bej, ky eshte mendimi imNese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  568197611


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Ermira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 11:19
Durrsaku shkruajti:une vallahi i sulem nqs ajo me jep shkas, sjam une ai qe po ja prish jeten por ajo vete e kerkon kete gje
E DREJT ..............POR MOS HARRO SE 'UJKU QIMEN NDERRON POR ZAKONIN SE HARRON" DHE UN NUK DO DOJA TE KISHA ROLIN E VIKTIMES ........... :nuk e di:
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 11:21
Ermira_vlore shkruajti:
Durrsaku shkruajti:une vallahi i sulem nqs ajo me jep shkas, sjam une ai qe po ja prish jeten por ajo vete e kerkon kete gje
E DREJT ..............POR MOS HARRO SE 'UJKU QIMEN NDERRON POR ZAKONIN SE HARRON" DHE UN NUK DO DOJA TE KISHA ROLIN E VIKTIMES ........... Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  2453922095
askush nuk do te donte te jete ne rolin e viktimes, por unr jam nje njeri qe i them gjerat troc ashtu sic i mendoj jo te shtirem


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Ermira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 11:24
NUK KA VEND PER SHTIRJE .................NGA ANA JOTE MJAFTON TE SHTIRET PERSONI TJ PER TU BER TI VIKTIMA........... nuk e di sa me kupton egzistojn edhe persona donzhuan (goca edhe cuna )qe dashurojne novacionet jo personin ..........dhe kesaj i ndruhem un...........
Ermira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 11:25
ej e vazhdoj diskutimin her tj ciao ............
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 18 Feb 2012 - 11:30
Ermira_vlore shkruajti:NUK KA VEND PER SHTIRJE .................NGA ANA JOTE MJAFTON TE SHTIRET PERSONI TJ PER TU BER TI VIKTIMA........... nuk e di sa me kupton egzistojn edhe persona donzhuan (goca edhe cuna )qe dashurojne novacionet jo personin ..........dhe kesaj i ndruhem un...........
nqs eshte tip femre qe ka thjesht deshire per tu argetuar se kam problem se dhe une per kete gje do te bej do te luaj fundja cfare humbas?


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sat 25 Feb 2012 - 23:33
Ju kisha ikur takimeve me ate person,
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 0:08
do te largohem nga ajoFata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 0:21
Sa me larg tij, e di se meshkujt nuk do thojn jo....
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 0:27
Jam tip qe nuk me pelqen te jem e dyta ne nje lidhje por e vetmja per dike e keshtu qe nuk do lejoja te ndodhte kurr pervec kesaj kam inat kur nderhy ne nje lidhje te huaj e behem shkak per ndarjen apo prishjen e nje cifti (familje)


Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 1:05
as do e coja neper mend ti hidhja syte ..
eshte pasuri e tjeter kujt Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  568197611
zog
zog
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne t'arushës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 8:38
te mos tregohemi hipokrit ,

a komandohet zemra ? nuk po them truri , qe mund te jet nje deshir seksuale e fort aty per aty por po flas per ate ndjenjen qe ju femret ngrini ujin perpjet ,

kollaj te themi jo , ne supozohet qe me shum te gabojm apo jo ?
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 10:06
nuk bahet ajo pune ...dhe sikur te nodh duhet te punoje truni at moment dhe jo zemra


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  N
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 12:00
Dania shkruajti:Sa me larg tij, e di se meshkujt nuk do thojn jo....

krtMe shum se ajo qe do kem ne krah sdo mund te me pelqej ndo nje tjeter ...Very Happy Very Happy


Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 12:04
I jap mundesine te kuptoje qe e pelqej,edhe kaq.

Nis aty,edhe mbaron po aty me shoqerim nje buzeqeshje!!
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 12:04
zog shkruajti:te mos tregohemi hipokrit ,

a komandohet zemra ? nuk po them truri , qe mund te jet nje deshir seksuale e fort aty per aty por po flas per ate ndjenjen qe ju femret ngrini ujin perpjet ,

kollaj te themi jo , ne supozohet qe me shum te gabojm apo jo ?


Te besh dicka te till i nderuar nuk te shtyn zemra pasi ti mund te jesh duke ber sex me te por mendjen e ke tek e dashura jote zemren e ke aty .....

Tjetra mashkulli e ka ne gen dhe esht i destinuar per dicka te till sa do ta mohojm ne prap mashkulli esht pak ''kurvar'' ne vet vete ....Tradhtia nuk ndodh vetem se ti mund te gjesh ndo nje boshllok tek partenria jote pasi shume thon kte .....Une do thosha te kundrten , jam me partneren time cdo gje te mir e kam sme mungon asgje dhe nuk ndjej as nje boshllok me te , mirpo instikti mashkullit te con ne veprim te tjera qe sa do te mundohesh edhe pse me vete thua qe se bej kte gje por per momentin e humb llogjiken dhe shikon te shijosh ate moment pa menduar pasojat qe do ket me mbas...


Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 12:09
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
zog shkruajti:te mos tregohemi hipokrit ,

a komandohet zemra ? nuk po them truri , qe mund te jet nje deshir seksuale e fort aty per aty por po flas per ate ndjenjen qe ju femret ngrini ujin perpjet ,

kollaj te themi jo , ne supozohet qe me shum te gabojm apo jo ?


Te besh dicka te till i nderuar nuk te shtyn zemra pasi ti mund te jesh duke ber sex me te por mendjen e ke tek e dashura jote zemren e ke aty .....

Tjetra mashkulli e ka ne gen dhe esht i destinuar per dicka te till sa do ta mohojm ne prap mashkulli esht pak ''kurvar'' ne vet vete ....Tradhtia nuk ndodh vetem se ti mund te gjesh ndo nje boshllok tek partenria jote pasi shume thon kte .....Une do thosha te kundrten , jam me partneren time cdo gje te mir e kam sme mungon asgje dhe nuk ndjej as nje boshllok me te , mirpo instikti mashkullit te con ne veprim te tjera qe sa do te mundohesh edhe pse me vete thua qe se bej kte gje por per momentin e humb llogjiken dhe shikon te shijosh ate moment pa menduar pasojat qe do ket me mbas...

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ca ka than vlora ....piper ne goje te cova te prifti kujdes Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  320249


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  N
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 12:21
Furia afro afro

Skemi nevoj te shkojm atje jo Razz Razz


Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 12:22
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Furia afro afro

Skemi nevoj te shkojm atje jo Razz Razz

jo thashe ........bane prove krt


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  N
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Sun 26 Feb 2012 - 15:17
me pelqen respekt mire kuptim


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
zog
zog
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne t'arushës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 9:52
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
Te besh dicka te till i nderuar nuk te shtyn zemra pasi ti mund te jesh duke ber sex me te por mendjen e ke tek e dashura jote zemren e ke aty .....

Tjetra mashkulli e ka ne gen dhe esht i destinuar per dicka te till sa do ta mohojm ne prap mashkulli esht pak ''kurvar'' ne vet vete ....Tradhtia nuk ndodh vetem se ti mund te gjesh ndo nje boshllok tek partenria jote pasi shume thon kte .....Une do thosha te kundrten , jam me partneren time cdo gje te mir e kam sme mungon asgje dhe nuk ndjej as nje boshllok me te , mirpo instikti mashkullit te con ne veprim te tjera qe sa do te mundohesh edhe pse me vete thua qe se bej kte gje por per momentin e humb llogjiken dhe shikon te shijosh ate moment pa menduar pasojat qe do ket me mbas...


se dija un qe kurvlliku esht ne gen ,

ja po ta shikojm nje ****** qe e dredh sa her i do b... mund te ket çrregullime hormonale , ose hormonet i ka me te eksagjeruara se sa normalja . tani smund ti vejm gishtin ksaj pse e bon , por thuhet se ka probleme ,

edhe pse ket lloj problemi e zgjidhin duke ju fut ne shtrat kujtdo qe i del perpara mjafton te jet king dhe ta ket pallen e madhe. te tjerat nuk kan renci sepse te ishte per materializem do quhej prostitut , nje "luks" akoma me i madh.

tani te flasim drejt ,

kujt nuk i pelqen e bukura ? e kam fjalen per joshjen (qofte kjo e martuar, fejuar apo tok e xanun) normalisht qe te gjithve na pelqen . ndryshe pastaj te themi (te tregohemi hipokrit) qe jo sme mungon asgje . Gjithmon ka nje moment ku na mungon dicka , dhe si qenie vertet te dobta gjejm ngushellime momentale le te themi , her dhe e quajm veten me fat .
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 9:59
ate qe dua e marr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 10:13
Durrsaku shkruajti:ate qe dua e marr
po sikur ta benin ty ??


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 10:28
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ate qe dua e marr
po sikur ta benin ty ??
ndoshta nuk varet nga mua ajo gje, por gjeja tjeter eshte se smund tja besh dot keto gjera atij qe i ben vete se te kap ne ajer qellimin, dhe me beso nuk del mire


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 10:34
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ate qe dua e marr
po sikur ta benin ty ??
ndoshta nuk varet nga mua ajo gje, por gjeja tjeter eshte se smund tja besh dot keto gjera atij qe i ben vete se te kap ne ajer qellimin, dhe me beso nuk del mire
dmth bej gropen shokut edhe vjer vet... Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  568197611


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 10:36
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ate qe dua e marr
po sikur ta benin ty ??
ndoshta nuk varet nga mua ajo gje, por gjeja tjeter eshte se smund tja besh dot keto gjera atij qe i ben vete se te kap ne ajer qellimin, dhe me beso nuk del mire
dmth bej gropen shokut edhe vjer vet... Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  568197611
nqs behet fjale per te fejuaren e shokut as qe behet fjale ti afrohem e jo me ta shoh ne ate prizem, nqs tenton shoku im te ma beje kete gje atehere nuk eshte shok dhe pa u mburrur e meson me vone se cfare ka per te hequr, ok


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 10:51
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ate qe dua e marr
po sikur ta benin ty ??
ndoshta nuk varet nga mua ajo gje, por gjeja tjeter eshte se smund tja besh dot keto gjera atij qe i ben vete se te kap ne ajer qellimin, dhe me beso nuk del mire
dmth bej gropen shokut edhe vjer vet... Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  568197611
nqs behet fjale per te fejuaren e shokut as qe behet fjale ti afrohem e jo me ta shoh ne ate prizem, nqs tenton shoku im te ma beje kete gje atehere nuk eshte shok dhe pa u mburrur e meson me vone se cfare ka per te hequr, ok
jam mese dakort por shoket zgjidhen ashtu si ti nuk e sheh te fejuaren e tij ne ate sy ashtu nuk duhet ta shoh ai tenden ....


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 10:55
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ate qe dua e marr
po sikur ta benin ty ??
ndoshta nuk varet nga mua ajo gje, por gjeja tjeter eshte se smund tja besh dot keto gjera atij qe i ben vete se te kap ne ajer qellimin, dhe me beso nuk del mire
dmth bej gropen shokut edhe vjer vet... Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  568197611
nqs behet fjale per te fejuaren e shokut as qe behet fjale ti afrohem e jo me ta shoh ne ate prizem, nqs tenton shoku im te ma beje kete gje atehere nuk eshte shok dhe pa u mburrur e meson me vone se cfare ka per te hequr, ok
jam mese dakort por shoket zgjidhen ashtu si ti nuk e sheh te fejuaren e tij ne ate sy ashtu nuk duhet ta shoh ai tenden ....
zemer me duket se spo kuptohemi une te them skjam pune as deshire te shoh nusen e shokur por nqs eshte nje femer qe shihemi per here te pare ne ndonje bar apo ku e di une se ku dhe fillon dhe krruhet normalisht qe do tja krruj ME FAL SE TA THASHE TROCNese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  81192


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 10:58
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ate qe dua e marr
po sikur ta benin ty ??
ndoshta nuk varet nga mua ajo gje, por gjeja tjeter eshte se smund tja besh dot keto gjera atij qe i ben vete se te kap ne ajer qellimin, dhe me beso nuk del mire
dmth bej gropen shokut edhe vjer vet... Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  568197611
nqs behet fjale per te fejuaren e shokut as qe behet fjale ti afrohem e jo me ta shoh ne ate prizem, nqs tenton shoku im te ma beje kete gje atehere nuk eshte shok dhe pa u mburrur e meson me vone se cfare ka per te hequr, ok
jam mese dakort por shoket zgjidhen ashtu si ti nuk e sheh te fejuaren e tij ne ate sy ashtu nuk duhet ta shoh ai tenden ....
zemer me duket se spo kuptohemi une te them skjam pune as deshire te shoh nusen e shokur por nqs eshte nje femer qe shihemi per here te pare ne ndonje bar apo ku e di une se ku dhe fillon dhe krruhet normalisht qe do tja krruj ME FAL SE TA THASHE TROCNese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  81192
shpirt flm x sqarimin u kuptuam drejt besoj ... jam dakort me ty nqs kerkon gjen Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  81192


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 11:00
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ate qe dua e marr
po sikur ta benin ty ??
ndoshta nuk varet nga mua ajo gje, por gjeja tjeter eshte se smund tja besh dot keto gjera atij qe i ben vete se te kap ne ajer qellimin, dhe me beso nuk del mire
dmth bej gropen shokut edhe vjer vet... Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  568197611
nqs behet fjale per te fejuaren e shokut as qe behet fjale ti afrohem e jo me ta shoh ne ate prizem, nqs tenton shoku im te ma beje kete gje atehere nuk eshte shok dhe pa u mburrur e meson me vone se cfare ka per te hequr, ok
jam mese dakort por shoket zgjidhen ashtu si ti nuk e sheh te fejuaren e tij ne ate sy ashtu nuk duhet ta shoh ai tenden ....
zemer me duket se spo kuptohemi une te them skjam pune as deshire te shoh nusen e shokur por nqs eshte nje femer qe shihemi per here te pare ne ndonje bar apo ku e di une se ku dhe fillon dhe krruhet normalisht qe do tja krruj ME FAL SE TA THASHE TROCNese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  81192
shpirt flm x sqarimin u kuptuam drejt besoj ... jam dakort me ty nqs kerkon gjen Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  81192
me ne fund rame dakort Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  568197611


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 1 Mar 2012 - 11:02
Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  163102122


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Sponsored content

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi