Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Wed 16 Nov 2011 - 15:20
First topic message reminder :

Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 Tradimento-gelosia

Bera nje sondazh tek grupi im dhe nje nga pergjigjet eshte : "nese ai me jep senjal qe i interesoj pse jo? fundja nese nuk i intereson atit per te dashuren pse duhet tme interesoj mua? "

Natyrisht per tu pergjigjur duhet analizuar situata, lidhja mes tyre dhe nese ja vlen... Por ju zakonisht si veproni ? Cilat jan pyetjet qe i beni vetes ?

Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Thu 17 May 2012 - 13:21
i shmangem takimet me te


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 14:35
R ku e di une qe ai eshte i fejuar aman...te shumtit se tregojne kkk


Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 16:43
ups ..


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 N
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 17:09
Te gjith thojn JO,knej ndodhin qdo dit kto raste,nuk jemi te sinqert


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 17:30
Dasa shkruajti:Te gjith thojn JO,knej ndodhin qdo dit kto raste,nuk jemi te sinqert

Atehere fajin e keni juve se e keni mendjen vetem ne tradheti,c'faj kam une pse e pelqej dike..nuk i shkruan ne ball atij "kafshon" qe te mbaj distance Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253


Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 17:32
me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 17:37
Durrsaku shkruajti:me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253

po ti ca don ktu more ...djal i martum


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 17:38
Durrsaku shkruajti:me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253

Keta jane me te rrezikshem akoma se kane detyrime te tjera me pas,na rroge per femijet,ndarjen e pasurise e me the te thash...ahahahha kkk


Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 17:59
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253

po ti ca don ktu more ...djal i martum
pse more ca ndryshimi ka ne mes nje te martuari apo te fejuari te dy jane cifte? Merzitur


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 18:00
Ariana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253

Keta jane me te rrezikshem akoma se kane detyrime te tjera me pas,na rroge per femijet,ndarjen e pasurise e me the te thash...ahahahha kkk
jane icik jane te rrezikshem stern


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 18:01
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253

po ti ca don ktu more ...djal i martum
pse more ca ndryshimi ka ne mes nje te martuari apo te fejuari te dy jane cifte? Merzitur

ste lejohet ne asnji menyre ...ri urte kkk


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 N
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 18:04
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253

po ti ca don ktu more ...djal i martum
pse more ca ndryshimi ka ne mes nje te martuari apo te fejuari te dy jane cifte? Merzitur

ste lejohet ne asnji menyre ...ri urte kkk
ok meqe thua ti skam cte bej do rri urte afro


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 18:06
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253

po ti ca don ktu more ...djal i martum
pse more ca ndryshimi ka ne mes nje te martuari apo te fejuari te dy jane cifte? Merzitur

ste lejohet ne asnji menyre ...ri urte kkk
ok meqe thua ti skam cte bej do rri urte afro

ashtu se te padita tek lepurushja menej grrrr


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 N
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 18:07
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253

po ti ca don ktu more ...djal i martum
pse more ca ndryshimi ka ne mes nje te martuari apo te fejuari te dy jane cifte? Merzitur

ste lejohet ne asnji menyre ...ri urte kkk
ok meqe thua ti skam cte bej do rri urte afro

ashtu se te padita tek lepurushja menej grrrr
she she she dhe kete do e besh ti apo nuk e ke dhe mundesine ta takosh pupupu


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 18:10
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253

po ti ca don ktu more ...djal i martum
pse more ca ndryshimi ka ne mes nje te martuari apo te fejuari te dy jane cifte? Merzitur

ste lejohet ne asnji menyre ...ri urte kkk
ok meqe thua ti skam cte bej do rri urte afro

ashtu se te padita tek lepurushja menej grrrr
she she she dhe kete do e besh ti apo nuk e ke dhe mundesine ta takosh pupupu

pranej e tham ....ruju prej meje se svonoj me ardh anej ka lagja jote kkk


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 N
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 18:12
Ariana shkruajti:
Dasa shkruajti:Te gjith thojn JO,knej ndodhin qdo dit kto raste,nuk jemi te sinqert

Atehere fajin e keni juve se e keni mendjen vetem ne tradheti,c'faj kam une pse e pelqej dike..nuk i shkruan ne ball atij "kafshon" qe te mbaj distance Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253
Jo moj fajet i kini ju,un them jam i martuar ndersa femrat nuk me lajn rehat


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

prej Fri 26 Oct 2012 - 18:18
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Selda shkruajti:
Durrsaku shkruajti:me falni po te martuarit hujne ne kete kategori? Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 721253

po ti ca don ktu more ...djal i martum
pse more ca ndryshimi ka ne mes nje te martuari apo te fejuari te dy jane cifte? Merzitur

ste lejohet ne asnji menyre ...ri urte kkk
ok meqe thua ti skam cte bej do rri urte afro

ashtu se te padita tek lepurushja menej grrrr
she she she dhe kete do e besh ti apo nuk e ke dhe mundesine ta takosh pupupu

pranej e tham ....ruju prej meje se svonoj me ardh anej ka lagja jote kkk
Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 1540093706


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?  - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: Nese ju pelqen jashtmase nje i/e fejuar, ju cfare beni?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi