Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shtëpia e mbuluar me miell

prej Wed 23 Nov 2011 - 1:21
Një nënë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e gjeti shtëpinë tërësisht të mbuluar me miell, pasi u largua për vetëm disa minuta në tualet.Gruaja la në dhomën e ndenjes dy djemtë e saj, të moshës tre dhe një-vjeçare, së bashku me një thes mielli 10 kilogramësh, në atë që do të rezultonte më pas një “recetë” shkatërrimi.E befasuar, gruaja rendi për të marrë kamerën e saj, për të mos humbur momentin tragjikomik dhe vendosi videon në “youtube”, ku brenda disa orësh, u regjistruan deri 750 mijë klikime.
Shtëpia e mbuluar me miell Shtepia44Shtëpia e mbuluar me miell Shtepia22Shtëpia e mbuluar me miell Shtepia33


Shtëpia e mbuluar me miell Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi