Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

Ja sa kushtoi ardhja e Gymyshit në Tiranë! Empty Ja sa kushtoi ardhja e Gymyshit në Tiranë!

Wed 23 Nov 2011 - 11:09
Të gjithë ishim kurioz se sa kishte paguar televizioni Klan për të sjell në Tiranë aktoren e serialit “Gymysh”, Songul Oden. Sipas burimeve tona, Gymyshi ka fituar 30 mijë euro, ose afërsisht nga një mijë euro për çdo fjalë shqipe të folur gjatë daljes së saj në skenën e festivalit “Kënga Magjike 2011”.

Songul Oden është një prej aktoreve më të famshme turke, e cila tashmë ka depërtuar edhe jashtë kufijve të Turqisë, me audiencë në vendet ballkanike dhe në Lindjen e Mesme. Seriali ku aktorja njihet si “Gymysh” raportohet se ka regjistruar një numër rekord të audiencës, prej 85 milionë spektatorëve.

Ditë më parë, producenti Ardit Gjebrea pati deklaruar për mediat se ardhja në Tiranë e Songul Oden i ka kushtuar më shumë se çdo sjellje tjetër, duke krahasuar me ardhjet e Natalia Estrada, Brigitte Nielsen, Alba Parietti, dhe me atë të Ornella Mutti-t
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi