Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Gruas më të shëndoshë në Botë i rikthehet burri: Ajo është tërheqëse

prej Thu 24 Nov 2011 - 1:29
Gruas më të shëndoshë në Botë i rikthehet burri: Ajo është tërheqëse 48633LONDER-Pauline Potter është gruaja më e shëndoshë në Botë dhe për këtë fitoi cmimin Guinnes, por edhe burrin me të cilin ishte divorcuar. Pesha e saj është përafërsisht 317 kg. Por, burri i saj, Aleks thotë se u kthye tek ajo sepse ky fakt, pesha, e bën gruan e tij të parezistueshme.

Pauline dhe Aleks Potter u martuan në vitin 2003 kur ajo peshonte rreth 300 kg. Cifti u divorcua 5 vjet më pas dhe gjatë kësaj kohe deri sot, Paulina shtoi edhe rreth 17 kg të tjera.

Kur mësoi se gruaja e tij fitoi cmimin e rekordeve botërore, Guinness, Potter pas 3 vitesh i ikur nxitoi të kthehet tek gruaja që jetonte në Sacramento, Californi.

“Nëse të gjitha femrat mendojnë si të humbin në peshë, për mua është ndryshe. Aleks shef tek unë një grua të mrekullueshme, pavarësisht kg të tepërta. Të isha gruaja më e shëndoshë në botë e bëri atë sërish të dashuruar pas meje, ndaj nuk kam arsye pse të mërzitem se jam e shëndoshë”, thotë Pauline.
47-vjecarja është aq e rëndë sa nuk ecën dot të shkojë deri në tualet vetëm, të vishet dhe madje nuk lahet dot vetë.
“Por, mua më mungon jeta jonë seksuale. Pauline dhe unë bëjmë seks cdo ditë. Në fillimet tona ne bënim 6 herë seks në 24 orë”, thotë Alex për tabloidin The Sun.
Paulina ka një djalë me një burrë tjetër, Dillon kurse Aleks Sherman, 21 vjec.

(da.bo/BalkanWeb)


Gruas më të shëndoshë në Botë i rikthehet burri: Ajo është tërheqëse Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gruas më të shëndoshë në Botë i rikthehet burri: Ajo është tërheqëse

prej Thu 24 Nov 2011 - 1:31
Gruas më të shëndoshë në Botë i rikthehet burri: Ajo është tërheqëse 45862Gruas më të shëndoshë në Botë i rikthehet burri: Ajo është tërheqëse 45863Gruas më të shëndoshë në Botë i rikthehet burri: Ajo është tërheqëse 45864Gruas më të shëndoshë në Botë i rikthehet burri: Ajo është tërheqëse 45865Gruas më të shëndoshë në Botë i rikthehet burri: Ajo është tërheqëse 45866


Gruas më të shëndoshë në Botë i rikthehet burri: Ajo është tërheqëse Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi