Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

100 injeksione ne buze per t’i ngjare Jessica Rabbit Empty 100 injeksione ne buze per t’i ngjare Jessica Rabbit

Mon 28 Nov 2011 - 13:04
100 injeksione ne buze per t’i ngjare Jessica Rabbit Jessix Vlerësoni vetë se nga është orientuar i tërë ky investim. Christina është shpallur femra me buzët më të mëdha në botë dhe atë pas 100 injeksioneve me silikon.
Ajo ishte e bindur se me buzët e holla dukej keq, kështu që vendosi t’i fryjë ato për t’i përngjarë Jessica Rabbit.Ky mision asaj i ka kushtuar deri më tash 4000 funta.
Christina është frizere dhe pranon se është e varur nga silikoni, por nuk planifikon të ndalet, por dëshiron buzë edhe më të fryra. Secili injektim asaj i kushton 40 funta dhe është mjaft i dhimbshëm, por Christina e cila jeton në Rusi thotë se nuk do të ndalet.
Mendoj se dukem për mrekulli dhe jam e lumtur për këtë. Nganjëherë njerëzit në rrugë më ngacmojnë me fjalë, si për shembull ‘uh çfarë buzësh’, por mua nuk më intereson. Dua të jem edhe më ekstreme. Dëshiroj të dukem si personazhi i filmave vizatimor”, tha Christina. Në të ardhmen ajo planifikon ta rris edhe gjoksin, të ndryshojë formën e hundës dhe të operojë veshët për ta përsosur figurën e saj.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi