Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Monica Bellucci: “Nuk e di nga kanë ngjarë fëmijët?” Empty Monica Bellucci: “Nuk e di nga kanë ngjarë fëmijët?”

Tue 20 Nov 2012 - 1:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Monica Bellucci: “Nuk e di nga kanë ngjarë fëmijët?” Beluci-225x300Aktorja italiane, Monica Bellucci, ndërsa ka folur në një intervistë mediatike për jetën e saj private, ka folur edhe për dy vajzat e saj, nëntëvjeçaren Deva, dhe dyvjeçaren Léonie. Ajo shprehet se është e mahnitur me talentin e vajzave të saj të cilat në këtë drejtim nuk I ngjasojnë aspak as asaj dhe as Vincent Casselin, bashkëshortit të saj.
“Nuk na përngjajnë as mua as Vincentit. Janë më vete. Unë u kam thënë atyre se tashmë janë më të mira se unë. Vajza ime e madhe flet gjuhën portugeze pa theks, unë nuk mundem. Di të luajë në piano, unë nuk di. Ndërsa ka vetëm nëntë vjet”, , është shprehur gjithë mburrje Monica.

Ndërsa duke folur për jetën e përditshme bukuroshja 48-vjeçare thotë nuk bën një jetë luksoze dhe primare për të është familja dhe miqtë e saj.
“Liria është një luks për mua. Liria për të shkuar ku të duash dhe të bësh pikërisht atë që do. Më shumë lidhem për njerëzit se sa për gjërat. Për këtë gjë unë kam familje dhe shumë mikesha, sepse unë i dua femrat. Ato më frymëzojnë mua”, shprehet aktorja. Më tej ajo rrëfen se trashëgimia e saj italiane është e rrënjosur thellë në natyrën e saj dhe pavarësisht jetesës në vende të ndryshme,
”Edhe pse udhëtoj nëpër botë, unë jam italiane. Italia është gjithmonë në zemrën time dhe nuk e harroj vendin prej nga vij. Thjesht, Italia është në ADN-në time”,thekson bukuroshja italiane./alb-observer.com/
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

Monica Bellucci: “Nuk e di nga kanë ngjarë fëmijët?” Empty Re: Monica Bellucci: “Nuk e di nga kanë ngjarë fëmijët?”

Tue 20 Nov 2012 - 2:10
Do Pyet Komshia grrrr grrrr
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Monica Bellucci: “Nuk e di nga kanë ngjarë fëmijët?” Empty Re: Monica Bellucci: “Nuk e di nga kanë ngjarë fëmijët?”

Tue 20 Nov 2012 - 8:06
ma mire Kumara Osumi ...asht ma afer kkk
Sponsored content

Monica Bellucci: “Nuk e di nga kanë ngjarë fëmijët?” Empty Re: Monica Bellucci: “Nuk e di nga kanë ngjarë fëmijët?”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi