Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj? Empty Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj?

Mon 5 Dec 2011 - 17:08
Mua po. Ja nje parathenje e imja ne lidhje me temen.

Asgjë më nuk ishte e njejtë gjithcka kishte marrë një hije të rëndë dhe nuk mund t'a duroja jetën,pse vallë më dukej jeta tillë,më ishte bërë vërtet një udhëkryq dhe nuk kishte asnjë shenjë prë të më drejtuar.I lutesha Zotit që të paktën shenjën më të vogël të ma dërgonte edhe nëse do ishte vetëm një pikë e zakonshme,për mua mjaftonte vetëm kjo që t'ia filloja një dickaje të re sepse isha lodhur nga të ndenjurit me një vend,pa bërë asgjë e me shumë rrugë para vetes.
Kjo që në fillim për mua ishte bërë fatkeqësi,fillova t'a kuptoj se ishte në të miren time dhe se kjo me të vërtet duhej të ndodhte në mënyrë që t'a kuptoja se unë kot isha ndalur në një vend,kur para vetes i kisha gjithë ato zgjidhje,dhe se cilëndo zgjidhje që do t'a bëja,do të ishte e mirë sepse do t'ia filloja dickaje që ishte mbështjellë në harmoni edhe pse udhëkryqi ishte shumë hutues,por që paska qenë shumë e lehte për t'a kaluar duhet vetëm një mendje e qetë sepse nuk është e lehtë kur bëhet fjalë për jetën tënde.
Ermira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj? Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj?

Thu 8 Dec 2011 - 15:58
ndoshta ne dilema te vogla po ne udhekryq JOOOO
MeMories
MeMories
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1088
<b>Hobi</b> Hobi : Leximi...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku Neper Bote...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2011

Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj? Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj?

Thu 8 Dec 2011 - 16:01
Diqka te rend sa qe mka ftoht nga jeta jo...ndodhin skica te vogla ne jet ajo eshte normale...dhe mendoj se cdo gje perballet dhe tejkalohet me koh...
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 83
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj? Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj?

Thu 8 Dec 2011 - 16:02
sigurisht
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj? Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj?

Sat 17 Dec 2011 - 13:39
Udhekryqi i nje adoleshenti

Ja dhe po afrohet fundi i femijerise,qe ishte me plot lojra e hare.
Jetes komode ne gjirin e ngrohte te nenes dhe familjes po i vije fundi. Kur jeta ime ishte e sigurt e me plot lehtesime.
E tash,me gdhirje te cdo dite te re po behem i vetedijshem se po ndodhem ne udhekryqin e jetes dhe se ne cilen rruge do te shkoje.
Me erdhi koha qe te marr vendime te rendesishme qe jane plote me paqartesi.
Duker vezhguar njerezit perrehte dhe menyren e jetesese se tyre,e sidomos duke respektuar keshillat e prinderve te mi,besoj se do t;ia dal te marre vendimin e duhur e qe do te me mundesoj te shkoje rruges e njerezve normal.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj? Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj?

Sat 17 Dec 2011 - 13:46
Jeta esht plot udhkryqe mundohem te kaperceoj cdo gje me qetsin dhe me llogjik duke par zgjidhjen me te mucme qe mune te me nxjerr nga nje udhkryq.....
Ermira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj? Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj?

Sat 17 Dec 2011 - 14:40
DERI TANI KAM DIT TA ZGJEDH RRUGEN !
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj? Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj?

Sat 17 Dec 2011 - 14:41
jo ende sepse nuk i frikohem jetes
Sponsored content

Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj? Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere te ndodheni ne udhekryq te jetes suaj?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi