Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

 Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot) Empty Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot)

Mon 5 Dec 2011 - 21:24
Vazhdimisht i kemi parë të zënë faqet e para të revistave dhe gazetave më të njohura në të gjithë botën. Shpesh shfaqin aftësitë e tyre për të kënduar, për të modeluar, prezantuar apo aktruar por asnjëherë nuk harrojnë të reklamojnë format e tyre trupore. E përveç gjoksit elementi më tërheqës mbeten vithet ndaj shumica e femrave VIP të botës së artit kujdesen që ti kthejnë në një kënd sa më të dukshëm për median dhe paparacët.

 Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot) Riha1 Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot) 012-rosie-huntinghton Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot) 008-fondoschiena-Beyonce-Knowles Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot) 007-fondoschiena-eva-longoria Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot) 006-fondoschiena-jlo Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot) 005-fondoschiena-katy-perry Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot) 004-fondoschiena-eva-mendes Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot) 003-fondoschiena-nicki-minaj Betejë vithesh mes femrave VIP (fotot) 002-fondoschiena-kim-kardashian-
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi