Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës Empty Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës

Tue 6 Dec 2011 - 19:47
Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës Fotolajm-policiaBesoni ose jo, por ja që është e vërtetë, kjo foto që po e shihni është duke qarkulluar në internet dhe jo rrallë herë veturave zyrtare të Policisë së Kosovës u ndërrohet destinimi. Kjo veturë e Policisë së Kosovës në vend se të ishte në shërbim të rendit dhe ligjit, ajo shfrytëzohet si mjet transportues privat
Turp...
avatar
Tollumbace
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1707
<b>Hobi</b> Hobi : Lufto per Veten,,ec perpara kurr mos u ndal ,forcen e shpirtit askujt mos ja fal ..Ec vazhdo drejtimin tend ,nese pengohesh diku cohu perseri ne kembe ,askujt meshire mos i kerko nese dikush te lendon per te mos u mundo ,lufto per jeten eshte shume e bukur kurr mos e vrit mendjen se do ngelesh e humbur ..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku te dua un
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/10/2011
http://www.klealove.com

Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës Empty Re: Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës

Tue 6 Dec 2011 - 19:57
Me verte eshte Turp kjo qe shihet ne foto eshte reale nuk eshte foto as e modifikuar ..Po kur ka injorance ka edhe ske cfar ti besh ska ligj te gjithe ligjin e bejne vete ..
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës Empty Re: Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës

Tue 6 Dec 2011 - 19:58
me vjen te qeshhhhhhhhh me zor''grrrr '' mi shkatrrove nervat shkatrrove

Sinqerishte Me vjen keq ne c'shkalle kan ve POLICIN E KOSOVES!!!
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës Empty Re: Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës

Tue 6 Dec 2011 - 22:34
Skem qka me ba jetojm ne nje shtet kur Ligji quhet ligji i xhungles
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës Empty Re: Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës

Wed 7 Dec 2011 - 0:31
ne kte rast Ligji i specave Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 1698836746
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës Empty Re: Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës

Wed 7 Dec 2011 - 14:13
Єssı shkruajti:ne kte rast Ligji i specave Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 1698836746

Jo moj...Ligji i Turshive.. Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 1698836746 Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 1698836746 Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 1698836746
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës Empty Re: Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës

Tue 13 Dec 2011 - 12:17
Luna shkruajti:
Єssı shkruajti:ne kte rast Ligji i specave Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 81192

Jo moj...Ligji i Turshive.. Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 81192 Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 81192 Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 81192





Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 1698836746Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 81192 Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës 81192 shtliga qe je ti ...
Sponsored content

Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës Empty Re: Fotolajm: Ja si keqpërdoren veturat e Policisë së Kosovës

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi