Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Barbana Dini: Do “vras” veten, më ka sharë Klodi i BB Empty Barbana Dini: Do “vras” veten, më ka sharë Klodi i BB

Thu 8 Dec 2011 - 17:35
Është mërzitur por ndoshta e ka marrë edhe me sportivitet komentin negativ për veshjen e saj në festivalin “Kënga Magjike 2011” Barbana Dini. Po nga kush ka ardhur ky koment?! Hiç më pas sesa nga Klodi i “Big Brother”, djaloshi guximtar që deklaroi haptazi se ishte gay.“Më ka sharë veshjen e“Këngës Magjike” Klodi i “Big Brother”. Hahaha, do vras veten”, ka thënë Barbana, e cila shkurt thërritet Barbi. Këngëtarja që u prezantua me këngën “E pamundur” në këtë event, pati një performancë skenike të pëlqyeshme, ndërsa veshja e saj, frymëzuar nga koleksionet më të fundit të stilistëve më në zë, ishte ideuar nga fashion-editor Niko Komani.Edhe pse nuk ia doli për në finale, e sigurt është që kënga, por edhe veshja e Barbit të hitit “Hajna-hajna” do të mbahet mend, ndërsa sa i takon Klodit, ai së fundmi është shprehur negativisht edhe për femrat shqiptare, të cilat sipas tij “trukohen shumë dhe nuk dinë të jenë joshëse”.
Gazeta Standard
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi