Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  Empty Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook

Mon 19 Dec 2011 - 14:34
Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  13237d1324294489-eshte-104-vjec-por-ka-nje-profil-ne-facebook-49537SOPOTON
- Eshtë 104 vjec, dhe duhet të jetë përdoruesi më i vjetër i rrjetit social facebook.
"E vërteta është se unë kam lindur në 1908, por nuk i fsheh vitet e mia, megjithëse Facebook nuk më lejon për disa arsye, të vendos kohën e lindjes në vitin 1908. Përse? Moshat e vjetra nuk kanë të drejtën e pjesëmarrjes në rrjete sociale? Siç mund ta merrni me mend, është e pamundur që unë të shkruaj vetë në këtë sistem. Për këtë arsye, nipërit e mi më informojnë dhe më ndihmojnë dhe nëpërmjet tyre unë jam në gjendje për të marrë pjesë." Këto fjalë shkruan 104 vjecari në profilin e tij, ku ka postuar edhe një foto të kohëve të fundit. Sipas informacionit në fb, Leonidas Panoutsopoulos, jeton në Sopoton, Akhaia, është i ve, ka fëmijë, nipër e mbesa dhe nëntë stërnipër e stërmbesa, më i madhi nga të cilët e ka kaluar moshën 30 vjeç. Nga ajo që duket, 104 vjecari është shumë popullor dhe ka më shumë se 270 "miq" virtualë, të cilët bëjnë “like” për të gjitha postimet e tij.
balkanweb.com

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi