Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

Arian Çani : Prishtina me e bukur se Beogradi, ka femra shume te bukura Empty Arian Çani : Prishtina me e bukur se Beogradi, ka femra shume te bukura

Thu 22 Dec 2011 - 20:34
Arian Çani : Prishtina me e bukur se Beogradi, ka femra shume te bukura Images-2041Gazetari i njohur nga Shqipëria dhe autori i emisionit, Zonë e Lirë, Arian Çani ka thënë se është i dashuruar shumë me Prishtinën edhe pse nuk e kishte këtë ndjesi më herët.

“Kur isha famijë, mendoja se Beogradi është më i bukuri i Ballkanit, por kur e pash Prishtinën mendoj se këtu ka gjithcka. Dikur mendoja se serbet janë më të bukura, por kur i pash gocat në Prishtinë sa janë të bukura ndërrova mendje” ka thënë Çani në emisionin Zona B.

Ai ka folur edhe për shkrimin e tij tepër kontradiktor në kohën kur Kosova e pati shpallur pavarësinë më 2008. Edhe pse nuk ka kërkuar falje, ka thënë se me atë shkrim ka pasur synim të provokoj dhe se ka qenë një gjysmë e vërtet.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi