Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Bleona Qereti: Arian Çani e merr rrogen kot Empty Bleona Qereti: Arian Çani e merr rrogen kot

Mon 13 Feb 2012 - 19:47
Bleona Qereti: Arian Çani e merr rrogen kot 1328882240-bleona_berishaAjo është një ndër femrat më të lakuara në faqet rozë, madje së fundmi edhe shtypi ndërkombëtar ka nisur të shkruajë për të. Megjithëse me një eksperiencë të gjatë jete në Amerikë ku sigurisht ka parë se ç’bëjnë gazetarët rozë për personazhet e show biz-it, Bleona i del në krah kryeministrit në këtë nismë, duke përmendur edhe një emër mes rreshtave. Arian Çani, është emri i një prej gazetarëve, që sipas Bleonës abuzon më së shumti me pushtetin që i ka dhënë media.

Unë mendoj që kryeministri Berisha ka shumë të drejtë! Ai është një njeri me një vizion të pakrahasueshëm me asnjë tjetër. Unë kam qenë gjithmonë e dashuruar me të që kur kam qenë fëmijë e këndoja në koncertet e ’96. Kjo dashuri midis meje dhe kryeministrit sa vjen dhe bëhet më e fortë e solidarizohet më shumë në çdo fjalim apo mbledhje qeverie, takim ose koncert. I adore and I love Sali Berisha!

Pse mendoni se ka të drejtë?

Kryeministri ka të drejtë sepse njerëz si Arian Çani ka ardhur koha të gjejnë profesion tjetër, jo të marrin rrogën duke njollosur gjithë dynjanë e të mos mbajnë përgjegjësi. Duke qenë se unë gjithmonë kam pasur marrëdhënie fantastike me mediat, nuk dua që gazetarët e tjerë të më keqkuptojnë. Janë të paktë në numër shokët e Çanit.



Eraldo Rexho Gazeta Shqiptare
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi