Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Jeton me gjysem kafke Empty Jeton me gjysem kafke

Tue 27 Dec 2011 - 12:44
Carlos Rodriguez (25) u arrestua me dyshimin se ai është e makro, nga policia Amerikane ne Miami. Pas marrjes të shenjave të gishtave të tij, ata e fotografuan atë.Këtu lindi një problem. Ata nuk dinin se si të përshkruajnë të burgosurin sepse ai kishte ca tipare të veçanta. Atij i mungon një pjesë e kafkës.Fotoja është në internet dhe shumë kritikë thonë se kjo është një foto montazh. Por zëdhënësi i policisë e konfirmoi lajmin se Carlos nuk ka gjysën e kokë duke thënë: “Unë kam parë shumë gjëra, por kjo …”. Rodrigues u lirua nga burgu sepse nuk kishin bazë akuzat për arrestimin e tij.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Jeton me gjysem kafke Empty Re: Jeton me gjysem kafke

Sun 24 Mar 2013 - 0:09


Amerikani Carlos Rodriguez ka vite që paguan për jetën e shfrenuar dhe gabimet e bëra. Rodriguez ka thyer kafkën dhe ka dëmtuar një pjesë të trurit pas një aksidenti që ka ndodhur vite më parë, pasi ai përdori makinën duke qenë i droguar.

Ai tani i ka vënë vetes detyrë që t′u spjegojë të rinjve pasojat e drogës dhe alkoolit.

Mesazhi i tij është i shkurtër dhe i qartë: "Po përdorët drogë dhe alkool, fundi do të jetë si i imi". /albeu.com/

Shikoni videon me pamjen trishtuese të kokës së Carlos Rodriguez:
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi