Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nora dhe Dafina tregojnë gjoksin me silikon Empty Nora dhe Dafina tregojnë gjoksin me silikon

Sat 7 Jan 2012 - 21:29
Nora dhe Dafina tregojnë gjoksin me silikon Nora-dafina-300x198Shumë shpesh këngëtaret dëshirojnë të duken sa më provokative duke nxjerr në pah pjesët e tyre intime. Këngëtarja Dafina Zeqiri sikur ka harruar të veshë të brendshme gjatë emisioneve festive.
Ajo në emisionit “Op op Labi” gjatë perfomancës së saj, duke vallëzuar, për pak sa i ka dalë gjoksi në publik.
Nga entuziazmi për festat e fundvitit, këngëtarja nuk e ka kuptuar se duke ngritur krahët lart, ka nxjerrë në pah një pjesë të gjoksit të saj, i cili për hir të së vërtetës është me silikon, ndaj edhe fustani i ka qëndruar sipër, duke i rezistuar forcës së gravitetit. Pavarësisht kësaj, Dafinën nuk e ka ndalur asgjë, ajo ka vazhduar të argëtohet.
Ndërkaq, një tjetër kolege e saj, jo më pak e njohur dhe e suksesshme, Nora Istrefi, ka performuar me një fustan me dekolte shumë të theksuar, duke e vendosur edhe njëherë vëmendjen te gjoksi i saj, për të cilin thuhet gjithashtu se ka ndërhyrë përmes bisturisë. Ju shikojini vajzat dhe vendosni vetë se cila prej tyre duket më bukur.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi