Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave Empty Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave

Sun 8 Jan 2012 - 20:20
Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave Seldi-sinaniAta u shfaqën si një çift i pathyeshëm në karrierë, ndërkohë që përflitej edhe për marrëdhënie të tjera dhe punët e financave shkonin si mos më mirë. Kuptohet që në këtë rast fatlumi mund të konsiderohej Seldi, i cili u katapultua në tregun muzikor falë reputacionit që kishte siguruar prej vitesh Sinani.

Pas fejesës së Seldit me një vajzë me banim në Suedi, u tha se marrëdhënia me Sinanin u prish, ndërkohë që asnjëri nuk pranon të flasë, por Sinani ka gjetur një tjetër mënyrë për të reaguar.

Gjatë netëve të festivalit në RTSH, ai është shfaqur në krah të njërës prej këngëtareve më të bukura, Beatriks Ramozaj, ku nuk i ka kursyer asaj as gjestet e përkujdesjes dhe të xhentilesës në publik.

Në fakt për të qenë të sinqertë, këta djem duken shumë më bukur në shoqërinë e femrave, sesa të njëri-tjetrit. /albeu.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi