Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

 Kam humbur dy herë virgjërinë Empty Kam humbur dy herë virgjërinë

Thu 12 Jan 2012 - 16:31
 Kam humbur dy herë virgjërinë 50238BRITANI - Anglezja 27-vjeçare Hazel Jones ka treguar në ITV, një nga televizionet më të ndjekur në Britani, situatën e saj fizike, që sipas mjekëve, haset një herë në 1 milionë raste.

Gruaja nuk ka qenë aspak në siklet kur tregoi për vecorinë e saj: “Kam dy vagina dhe dy mitra. Sapo e zbulova ua thashë të gjithëve! Eshtë fantastike ... Nëse ndonjë është skeptik, mund ta verifikojë. Nuk kam kompleks ta dëshmoj për të gjithë këtë gjë të rrallë, që më bën të ndryshme nga të tjerët”.

Ky tipar i pazakontë i Hazel, ka mbetur i fshehur deri në pubertet, kur ciklet e para menstruale ishin shumë më të dhimbshëm se ato të bashkëmoshatareve dhe asaj i rridhte shumë gjak, nga të dyja vaginat.

Në moshën 18-vjeçare, vajza u bë e vetëdijshme për situatën, kur i dashuri i saj i parë i tha, se ishte ndryshe nga vajzat që kishte pasur përpara saj.

Kështu, jeta e saj seksuale nuk mund të mos ishte ndryshe nga ajo e femrave të tjerë: “E kam humbur virgjërinë dy herë, nga momenti që kisha dy membrana”, ka shpjeguar Hazel pa u vënë në siklet para telekamerave, duke shtuar edhe se ka refuzuar disa herë ndërhyrjen kirurgjikale.

Vajza është e vetëdijshme se në këto kushte, lindja e fëmijëve mund të rezultojë shumë e rrezikshme. Ajo tregon se është këshilluar nga mjekët, që kur të mbetet shtatzënë të ketë kujdes me marrëdhëniet, pasi mund të mbetet sërish shtatzënë dhe të krijojë probleme të pariparueshme.

(a.jole/BalkanWeb)
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

 Kam humbur dy herë virgjërinë Empty Re: Kam humbur dy herë virgjërinë

Thu 12 Jan 2012 - 16:56
sa bukur femra me dy vagina nje per burr tjetren per dashnor hahaha
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi