Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Fotografitë më të “rrezikshme” në botë Empty Fotografitë më të “rrezikshme” në botë

Mon 30 Jan 2012 - 19:31
Shumë personave do t’u binte të fikët vetëm nga ideja, por në fakt, një fotograf i guximshëm realizoi pasionin e jetës së tij, duke u ngjitur në disa prej ndërtesave më të larta në Kanada, për të fotografuar buzë tyre se si dukeshin rrugët poshtë. Në shumë raste, 27-vjeçari Tom Ryaboi u var përgjysmë nga qiejgërvishtës me lartësi 300-400 metra nga toka apo iu desh të ecte në struktura të dala vendosura në majën e ndërtesave, pa asnjë masë sigurie.Ndonëse guximi ishte prej të çmendurish, Ryaboi realizoi objektivin e tij dhe publikoi disa foto me të vërtetë të rralla në disa gazeta vendase.



Fotografitë më të “rrezikshme” në botë Fotografiicmendur1Fotografitë më të “rrezikshme” në botë Fotografiicmendur2Fotografitë më të “rrezikshme” në botë Fotografiicmendur3Fotografitë më të “rrezikshme” në botë Fotografiicmendur4Fotografitë më të “rrezikshme” në botë Fotografiicmendur5Fotografitë më të “rrezikshme” në botë Fotografiicmendur6Fotografitë më të “rrezikshme” në botë Fotografiicmendur7Fotografitë më të “rrezikshme” në botë Fotografiicmendur8
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi