Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Dafina Zeqiri - Supernova

prej Mon 30 Jan 2012 - 22:06
Femna amazing
Te ti po kthehet prap
Bota o ne rrezik
Superheronje nuk ka
Yjet po bin posht
Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas,
Nje drite qe po duket qart.
Refreni:
Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova
Pa supersilling
Osht ky moment
Kejt mu pom shohin
Si fenomen
Mjafton ideja
Te me kerkosh
Kur ka dinamik
Per veshin tend
Jam plot me energji
Ti nuk e shpeton kurr
Nese je pozitiv
Ather me ty do jem un
Drita qe vjen tek ti
Ritem qe nuk ka fund
Un e thy rregullin
Ligjet i vendosi une
Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas
Nje drite qe po doket qart
Nje drite qe po doket qart
Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas,
Nje drite qe po doket qart
Nje drite qe po doket qart
Refreni:
Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova
Jam ajo qe ti beson
Dhe un fluturoj ni kom me ty
Ti sa her ndihesh vet
Thirrum prap me nje shenje
Dhe un vi te shpetoj
Nga qdo rrezik.
Im you`r supernova hoou ou houu yeahh
Im you`r supernova hoou ou houu oooo
Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova
Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova
IM YOU`R SUPERNOVA .!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi