Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Elvana Gjata & Flori - Afer dhe larg

prej Mon 30 Jan 2012 - 22:07
Elvana:)
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj
(Flori:) 9x:
Më pyet…
(Elvana:)
Më pyet: “A ndjeve ndonjëherë?”
Do ta them unë
dhe pse nuk ka më vlerë.
Unë të dua
sa veten dhe më shumë.
Më jep puthjen
të ndjej unë der në fund.
Në kujtime… aty do më gjesh.
Erën time… jo, nuk do ta ndjesh.
REF:(2x)
E di afër s’të kam
E di nuk je me mua
Afër dhe Larg
të dy shumë pak jetuam
Një moment fillon, mbaron aty
Për të dy
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj
(Flori:) 9x:
Më pyet…
(Elvana:)
Në kujtime… aty do më gjesh.
Erën time… jo, nuk do ta ndjesh.
REF:(2x)
E di afër s’të kam
E di nuk je me mua
Afër dhe Larg
të dy shumë pak jetuam
Një moment fillon, mbaron aty
Për të dy
(Flori:) 10x:
Më pyet…
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi