Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Alkena: Nuk jam e lindur për martesë Empty Alkena: Nuk jam e lindur për martesë

Fri 3 Feb 2012 - 21:44
Alkena: Nuk jam e lindur për martesë F.0203102249802_mAlkena Dervishaj, 22 vjeçarja nga Peja, e cila u bë e njohur pas hyrjes në spektaklin “Big Brother Albania”, ka pohuar se ajo i përket tipit të femrës që nuk beson në martesë.

Gjatë një interviste për mediat shqiptare ajo ka pohuar se për të koncepti martesë nuk ekziston, dhe mendon se nuk është lindur për këtë.

“I përkas tipit të femrave që koncepti i martesës nuk ekziston, mendoj që nuk jam e lindur për të, dhe planet e mija për të ardhmen sado që duken egoiste, nuk përfshijnë një mashkull në to. Do e ndaj jetën me njerëz që më duan qe i dua dhe që kemi gjuhë të përbashkët, por një martesë si institucion dhe një mashkull gjithmonë pranë, do të mund edhe t’i përgjysmojë ambiciet e mia. Jam e martuar pafundësisht me atdheun dhe karrierën time”, citohet të ketë thënë Alkena për mediat nga Shqipëria.

Përveç kësaj ajo gjithashtu ka treguar se ndihet me fat që brenda vetës ka shumë dashuri, dhe është e rrethuar me dashuri.

“Kam dashuruar siç kemi dëshiruar, por kam fatin që të kem shumë nga ajo ndjenjë brenda dhe rreth meje. Dashurinë e gjej kudo, në yje, hënë, pika të shiut, në tokë, tek një plak tek një fëmijë tek një libër, çdo sekondë”, ka shtuar Alkena. /Telegrafi/
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Alkena: Nuk jam e lindur për martesë Empty Re: Alkena: Nuk jam e lindur për martesë

Fri 3 Feb 2012 - 23:01
Ku e ben shkollen kjo?

Vipa leshiAlkena: Nuk jam e lindur për martesë 568197611
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Alkena: Nuk jam e lindur për martesë Empty Re: Alkena: Nuk jam e lindur për martesë

Fri 3 Feb 2012 - 23:06
Une se njoh jo me te di ku ben shkollen kjo!!

Vipa l..... ,si pa pritur me erdhi shprehur nga ju kjo! Alkena: Nuk jam e lindur për martesë 320249
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Alkena: Nuk jam e lindur për martesë Empty Re: Alkena: Nuk jam e lindur për martesë

Fri 3 Feb 2012 - 23:09
Sepse fokusohen mbi disa qe si njeh as nena e vet,edhe do e interviste ajo ulkonja alkena si quhet.



SorryAlkena: Nuk jam e lindur për martesë 721253
Sponsored content

Alkena: Nuk jam e lindur për martesë Empty Re: Alkena: Nuk jam e lindur për martesë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi