Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Njihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market Empty Njihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market

Sun 5 Feb 2012 - 20:05
Njihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market ShopingVenecia, Itali, 5 Shkurt 2012, NOA - Pas njohjes në Facebook dy të rinj vendosën të takohen dhe të flasin “live”. Por njohja i ka kushtuar djaloshit 28-vjeçar nga Italia. Ai ka paguar shpenzimet e vajzës për gjithë ushqimet që ka blerë në supermarket, saktësisht 260 euro dhe më pas ka humbur çdo gjurmë të saj.

I riu kishte arritur të linte takim në një zonë të pas rreth dy muajsh që fliste me një vajzë në Facebook.

Pas bëjnë përshëndetjet e rastit dhe konsumojnë një kafe në barë, vajza i kërkon një nder djali. Ajo i thotë që ta shoqërojë në market për të bërë pazarin. Ai pranon me kënaqësi dhe shkojnë në një prej marketeve të zonës, ku vajza ble ushqime thuajse për gjithë familjen.

Por në momentin që shkojnë në arkë, vajza kontrollon kartën e kreditit dhe i thotë se nuk i kanë kaluar rrogë, duke i kërkuar para borxh për shpenzimet. 28-vjeçari që nuk do të humbas rastin për të takuar sërish vajzën pranon me kënaqësi, duke i dhënë paratë. Më pas e ndihmoi që të merrte ushqimet në çantë dhe më pas në makinë.

Pasi hipën në makinën e saj, vajza i thotë se po shkonte pak në shtëpi për ti sjellë paratë. Që nga ai moment djaloshi nuk e pa më, bashkë me 260 eurot e tij.

r.b/NOA
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Njihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market Empty Re: Njihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market

Sun 5 Feb 2012 - 20:08
Pak i paska kushtuar,se ka te tilla raste qe kushtojne edhe me shumeNjihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market 721253



Une jam i rezervuar tashme e vura mend nga koha qe falaNjihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market 2300608110 Njihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market 2585209286
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Njihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market Empty Re: Njihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market

Sun 5 Feb 2012 - 20:50
hahahaha sa shum naiv ja djal ne tekimin e per vajza ja bani shpenzim te mir
Sponsored content

Njihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market Empty Re: Njihen në Facebook, në takimin e parë djali i paguan karrocën në market

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi