Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba Empty Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba

Wed 8 Feb 2012 - 20:43
Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba Oketa1Arba ka lindur mbrëmë. Ajo është vajza e dytë dhe fëmija i tretë i deputetit Gazmend Oketa, ish ministër në kabinetin qeveritar të drejtuar nga kryeministri Berisha. Lindjen e vajzës, Oketa e ka njoftuar në një mënyrë origjinale në profilin e tij në rrjetin social “Facebook”.

“Përshendetje miq te babit tim Gazi. Unë jam Arba dhe kam lindur mbrëmë. Po ju shkruaj nga profili i babit, pasi unë akoma nuk kam hapur timin. Doja thjesht t′ju thoja që unë jam shumë e gëzuar që babi im ju ka miq të mirë. Ju premtoj se kur te rritem do jem edhe unë mike e juaja. Tani më duhet të iki se po më thërret mami Adela. Ju falenderoj," Arba Oketa”, shkruhej sot paradite në profilin e deputetit.

Gazmend Oketa dhe bashkëshortja e tij Adela kanë tashmë dy vazja dhe një djalë. /albeu.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi