Shko poshtë

A ka sjelle rritja ekonomike ulje te varferise dhe rritje te mireqenies?

0 - 0%
1 - 100%
 
Totali i votave: 1
 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A ka sjelle rritja ekonomike ulje te varferise dhe rritje te mireqenies?

prej Sat 13 Mar 2010 - 0:13
Message reputation : 100% (1 vote)
FMN dhe qeveria deklaruan se Shqiperia ka patur rritje ekonomike gjate vitit 2009. A ka sjelle rritja ekonomike ulje te varferise dhe rritje te mireqenies?ju si mendoni A ka sjelle rritja ekonomike ulje te varferise dhe rritje te mireqenies? Confused


A ka sjelle rritja ekonomike ulje te varferise dhe rritje te mireqenies? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A ka sjelle rritja ekonomike ulje te varferise dhe rritje te mireqenies?

prej Thu 8 Jun 2017 - 20:39
...eh, kush e vrau mendjen 8 vjet!!!A ka sjelle rritja ekonomike ulje te varferise dhe rritje te mireqenies? 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi