Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pamela: Jam mire single por me mungon seksi Empty Pamela: Jam mire single por me mungon seksi

Wed 17 Mar 2010 - 16:34

Per Pamela Anderson, te jesh single ka dy ane te medaljes, nje e mire dhe nje e keqe.

Sipas biondes amerikane, mungesa e seksit eshte ajo qe ia prish lumturine e te qenit single.

“Seksi me qeteson dhe per momentin jam shume e tensionuar”, rrefen per “Mirror” 43 vjecarja, e cila shton se mbi te gjitha deshiron t’i perkushtohet femijeve Brandon e Dylan.

Pas historise jo te gjate me Kid Rock, Pamela shkoi ne altar per te treten here me Rick Salomon, i njohur edhe si ish i dashuri i Paris Hilton.

Por pak muaj pas celebrimit, ata u divorcuan. Qe prej asaj kohe (shkurt 2008), Pam nuk ka nje lidhje te qendrueshme. “Jam nje romantike e lindur dhe shume here me eshte thyer zemra. Per momentin jeta ime jane femijet. Nuk e kam takuar ende personin e duhur qe te kujdeset per ne”, thekson ish protagonistja e “Baywatch”.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi