Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Njerëzit që jetojnë si … minj në kafaze (foto lajm)

prej Fri 17 Feb 2012 - 0:57
Njerëzit që jetojnë si … minj në kafaze (foto lajm) 122-300x198Hong Kong është një nga qytetet më të pasura në botë ku do gjesh shtëpitë dhe makinat më të shtrenjta në botë.
Por ajo ka një anë të errët. Pra errët që nëse ju arrijnë të durojnë dhe të shohim se çfarë fsheh ky qytet misterioz.. Fotografi britanik Brian Cassey gjeti mijëra njerëz që jetojnë në kafaze.Njerëzit që jetojnë si … minj në kafaze (foto lajm) 219maksimum 2 metra të gjatë, por janë edhe më të shtrenjtët se ashtu personi ka edhe mundësinë që qëndroi në këmbë.Njerëzit që jetojnë si … minj në kafaze (foto lajm) 221Këto banesa ndodhen në ndërtesa të shkatërruara dhe qiramarrësit ndajnë edhe tualetet që dhe ato në gjendje të keqe.Njerëzit që jetojnë si … minj në kafaze (foto lajm) 321Alternative tjetër është në rrugë…


Njerëzit që jetojnë si … minj në kafaze (foto lajm) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi