Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Të gjithë e mendonin të varfër por lë 60 mijë paund për kishën

Fri 17 Feb 2012 - 2:07
Të gjithë e mendonin të varfër por lë 60 mijë paund për kishën GjasmeNjë i moshuar që jeton në një hangar ka lënë 60 000 paund trashëgimi për kishën e zonës ku jetonte. Maurice John Young, i njohur si Johnny, vdiq në moshën 81 pas një përplasje me makinë në një kabinë elektrike.

Ai jetonte vetëm dhe askush nuk e mendonte se ai kishte aq shumë para.

81-vjeçari kishte shkuar të jetonte ne Devon në vitin 1947 dhe kishte punuar në një market. /albeu.com/


Të gjithë e mendonin të varfër por lë 60 mijë paund për kishën Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi