Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Parajsa private që kushton 40 mijë paund nata

prej Fri 20 Sep 2013 - 20:03
Parajsa private që kushton 40 mijë paund nata Karaibe1Parajsa private që kushton 40 mijë paund nata Karaibe2Parajsa private që kushton 40 mijë paund nata Karaibe3
Ekonomia botërore ndoshta vërtet ka hyrë në rrugën drejt rimëkëmbjes, por për ne shqiptarët do të na duhet edhe një dekadë tjetër për të përballuar një natë në një prej ishujve të Karaibeve.

I cilësuar si një nga resortet më të shtrenjta të botës, një natë në këtë ishull kushton 40 mijë paund. Me të ardhurat mesatare që merr një shqiptar, këtë ishull as në ëndërr nuk e gjen.

I vendosur në zemër të Karaibeve në Grenada,  ky ishull privatë rrethohet nga detet tropikale dhe ka një rërë të bardhë. Rezidenca e ishullit përmban rreth 20 dhoma. Mobiliet e tyre janë nga më të shtrenjtat në botë, të gjitha të bëra me porosi dhe me lëndë nga më të kushtueshmet.shekulli.
Parajsa private që kushton 40 mijë paund nata Karaibe4Parajsa private që kushton 40 mijë paund nata Karaibe5Parajsa private që kushton 40 mijë paund nata Karaibe8


Parajsa private që kushton 40 mijë paund nata Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Parajsa private që kushton 40 mijë paund nata

prej Fri 20 Sep 2013 - 21:47
ketu do shkoj une me Sirenen
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi