Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kjo ndodh në Argjentinë, urojmë të mos ndodh në Tiranë

prej Fri 17 Feb 2012 - 2:10
Kjo ndodh në Argjentinë, urojmë të mos ndodh në Tiranë UjvKëto pamje interesante të trenit që fundoset në ujin e mbledhur të shirave vijnë nga një lagje në Buenos Aires por mos u habisni nëse e njëjta gjë ndodh pas disa vitesh edhe në Tiranë, atëherë kur Lulzim Basha ta ketë bërë tramvajin e Tiranës.


Portali Albeu ju fton ta shikoni videon dhe të vlerësoni vet, sa është probabiliteti i të ndodhurit të kësaj ngjarje në Tiranë! /albeu.com/

Shikoni videot dhe vlerësoni vet:
http://www.albeu.com/interesante/kjo-ndodh-ne-argjentine-urojme-te-mos-ndodh-ne-tirane-(video)/64764/
http://www.albeu.com/interesante/kjo-ndodh-ne-argjentine-urojme-te-mos-ndodh-ne-tirane-(video)/64764/


Kjo ndodh në Argjentinë, urojmë të mos ndodh në Tiranë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi