Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Del me makinë para trenit dhe ...

prej Fri 17 Feb 2012 - 2:28
Del me makinë para trenit dhe ...  Tren-makineNjë njeri parkon makinën mbi shinat e trenit dhe rri i qetë ndërsa treni me shpjetësi afrohet drejt tij. Ndërsa ti ndal frymën dhe pret momentin e përplasjes, ndodh diçka tjetër... /albeu.com/


Ju ftojmë të shihni videon shumë interesante: http://www.albeu.com/interesante/del-me-makine-para-trenit-dhe-...-(video)/64696/


Del me makinë para trenit dhe ...  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi