Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Jennifer Aniston nderohet me një yll në Bulevardin e Famës Empty Jennifer Aniston nderohet me një yll në Bulevardin e Famës

Fri 24 Feb 2012 - 1:44
Jennifer Aniston nderohet me një yll në Bulevardin e Famës Download-201Puthje e pare ne publik mes Jennifer Aniston dhe Justin Theroux, te cilet jane ne shoqerine e njeri tjetrit tashme prej muajsh.

Puthja ka ndodhur diten e ceremonise per zbulimin e yllit te aktores në Bulevardin e Famës në Hollivud.

“Jam shumë e lumtur dhe e emocionuar që po nderohem. Më duket e pabesueshme sepse unë kam lindur në Hollivud dhe lumturohesha kur ecja në këtë rrugë dhe shikoja emrat. Është shumë special për mua fakti që edhe emri im është këtu”, ka thene ajo gjate fjales ne kete ceremoni.

Me pas aktorja eshte pare ne krah te te atit, duke ndare emocionet se bashku, me te dashurin dhe te tjere aktore miq, qe kane ndare me te kete gezim.Jennifer Aniston nderohet me një yll në Bulevardin e Famës Download-211
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Jennifer Aniston nderohet me një yll në Bulevardin e Famës Empty Re: Jennifer Aniston nderohet me një yll në Bulevardin e Famës

Fri 24 Feb 2012 - 10:13
pse moj hala si kishin vu yllin ksaj tek balli ? .... Jennifer Aniston nderohet me një yll në Bulevardin e Famës 568197611 hajt pra urime
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi