Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Familja dedikuar Marihuanes: Femijet e kultivojne, babai e paketon, nena e shijon

prej Fri 24 Feb 2012 - 17:50
Familja dedikuar Marihuanes: Femijet e kultivojne, babai e paketon, nena e shijon MarihuanaNje familje ne Antibes, babai, nena, nje djale 19 vjec dhe nje vajze 23 vjece, kultivojne ne shtepi, ne kopshtin prej 950 hektare, sasi te konsiderueshme te kanabisit, me dashuri dhe perkushtim.

Pe ta bere sa me efikas prodhimin, familja ka ndare keto detyra; mbjellja e bimes i ishte besuar vajzes, e cila perdorte pleh te vecante per te permiresuar ecurine, tharja i ishte besuar djalit, perpunuesi, qe e mbante bimen ne dhomen e tij deri ne paketimin ne vazot e numeruara, operimi behej nga i ati, nje shites, prova dhe vleresimi ne fund te punes ishte detyre e nenes.

Edhe pse sasia e marihuanes se prodhuar ishte e madhe, konsumatoret pervec familjes, nuk ishin pertej disa miqeve te ngushte.

Historia ka vazhduar per kater vjet, pasi policia zbuloi gjithcka dhe kane denuar nenen dhe djalin me nje vit burg, babain me gjashte muaj dhe vajzen me 120 ore sherbim te komunitetit.


Familja dedikuar Marihuanes: Femijet e kultivojne, babai e paketon, nena e shijon Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi