Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Historia që të lë pa fjalë: Babai në burg, ndërsa nëna braktis 3 fëmijët e mitur Empty Historia që të lë pa fjalë: Babai në burg, ndërsa nëna braktis 3 fëmijët e mitur

Wed 19 Jun 2013 - 13:08
Servete Zemzatja, nëna e një 40 vjecari rrëfen për gazetat se djali i saj Durim (Kostandin) Zemzatja është i pafajshëm dhe duhet të lirohet nga burgu.
Mësohet se Durim (Kostandin) Zemzatja është arrestuar nga policia me akuzën e dhunës së ushtruar ndaj ish bashkëshortes së tij. Ndërsa e ëma rrëfen se ish nusja Rudina është larguar nga shtëpija dhe ka braktisur tre fëmijët e saj si dhe këkron që çështja e djalit të saj të marrë zgjidhje sa më shpejt dhe ai të kthehet tek fëmijët e tij.
” Historia është shumë e gjatë dhe e komplikuar. Gjithçka ka ndodhur pas konflikteve të vazhdueshme që djali im ka pasur me bashkëshorten e tij. Ajo gjithmonë lajmëronte policinë dhe i thoshte se “më rreh burri”, derisa ai një ditë vërtet e qëlloi me një shpullë, por nuk kishte faj, se ajo i vuri thonjtë në fyt. Dhe që prej asaj dite, djali im ndodhet në qeli.”- shprehet e moshuara.

Ndërkohë mësohet se policia ka nisur hetimet për 36-vjeçaren, e cila ka braktisur fëmijët dhe është larguar nga shtëpia e bashkëshortit të saj./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi