Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Sun 26 Feb 2012 - 15:54
pershendetje velezer motra shqiptare nga ilirida maqedonise ju dua shum mos te harojme presheves qameri ulqin kalabrine aty ku flet me gjaku shqiptar
kosovar
kosovar
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 32
<b>Hobi</b> Hobi : historia,arti,dhe psikologjia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/03/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Tue 3 Apr 2012 - 17:21
ju pergezoj per kete urim ,edhe pse jemi te coptuar prap se prap kemi nje gjak,nje emer, nje tradite,nje komb dhe nje mendim.Historia e shqip-tareve ka bere nje rrugetim shume te mundshem duke u perballur me shume furtuna,ajo me ne fund ashtu e plagosur po del ne rrezet e diellit.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Tue 3 Apr 2012 - 17:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Ilirida ju pershendes.... Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 573234 Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 573234 Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 573234 Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 1286751612 Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 1286751612


Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 4 Apr 2012 - 9:09
Message reputation : 100% (2 votes)
pershenetje Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! Ilirida


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Thu 12 Apr 2012 - 12:15
Pershendetje vellezer
pershendetje motra
Shqiperine nder brezer
Iliri e thona...

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 573234


Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Thu 26 Apr 2012 - 7:29
pershenetje Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 2336963486


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! N
Gangsterja
Gangsterja
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 343
<b>Hobi</b> Hobi : Te shoh lot dhe gjak ne syt e rivales..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tek xemla njonit...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2012
http:// bvnm,../

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 27 Jun 2012 - 7:31
pershendetje ilirida;dhe mireserdhet ne forum...


- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Tue 3 Jul 2012 - 7:41
pershenetje ILIRIDA

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! L


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! N
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Thu 30 Aug 2012 - 14:23
Persh Maqedonia
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Thu 30 Aug 2012 - 14:31
Pershendetje bashkvendas...........


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Thu 30 Aug 2012 - 14:34
Flm..Persh dhe ty
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Thu 6 Sep 2012 - 16:20
Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 573234


Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Tue 18 Sep 2012 - 8:34
Pershenetje Ilirida

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 3


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! N
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Tue 18 Sep 2012 - 12:19
Pershendetje bashkatdhetare.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
gentleman
gentleman
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 64
<b>Hobi</b> Hobi : gocat :)
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/02/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Sun 23 Sep 2012 - 14:49
o shqiptare pershendejte nga ana ime


God Bless America
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Mon 24 Sep 2012 - 16:48
ju pershenes

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! Ilirida


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! N
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 14 Nov 2012 - 2:31
Pershendetje te gjithve


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 14 Nov 2012 - 2:44
shqipja shkruajti:Pershendetje te gjithve
Mire Se Erdhe Shqipja ..Kalofsh Sa Me Mire Mes Nesh :)Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 1t7y1w
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Fri 16 Nov 2012 - 18:44
Flm.Falko


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Fri 16 Nov 2012 - 18:48
Përshëndetje për të gjith anëtarët e forumit që jeni në këto momente në forum online


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Sat 8 Dec 2012 - 2:19
Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! Tung3Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! Mqdefault


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 19 Dec 2012 - 15:28
Iliride
oj memedhene
prite prite
Skenderbene...

(E.J.K)


Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 6ds9w0
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 19 Dec 2012 - 15:41
une perfaqesoj nder respekt te shqiptarve tek ilirides


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 19 Dec 2012 - 15:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Shqiptaret e dijne vet
Shkupin kishim kryeqytet
Iliride te fala e shendet
Gjerat duhet te kthehen
ne vendin e vet
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 2 Jan 2013 - 20:31
pershendetje nga kryeqendra shqiptarve tetoves


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 2 Jan 2013 - 20:46
pershendetje dhe shum rrespekt per vellazer dhe motra nga maqedoniaavatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 2 Jan 2013 - 20:48
kushtrim mua me kan zgjedhur perfaqeues i shqiptarve te ilirides ne forum


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 2 Jan 2013 - 20:52
me vjen mir vella legjendaLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Sun 6 Jan 2013 - 15:38
Pershendetje...


Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Thu 24 Jan 2013 - 17:01
Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! Tung2Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! Mqdefault


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! N
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Mon 20 May 2013 - 10:14

LPrinco
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Mon 20 May 2013 - 10:57
Ju falemnderojm gjithve per keto pershendetje te perzemrta...
urojm e edhe ju dhe gjith Shqiptaret ku qe jan te kalojn bukur dhe te jen nen mbrojtjen e Zotit..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! J5zhxd
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Fri 5 Jul 2013 - 14:18
une si perfaqesues i shqiptarve te maqedonise ne forum e faleminderoj perzemershit stafi me krye angelic per respekt vlersim qe ka trego


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
ardian25
ardian25
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 32
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kopenhagen
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Thu 18 Jul 2013 - 16:11
Pershendetje per te gjith ne forum nga kopenhaga,ne vecanti legjenden e tetoves
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Tue 19 Nov 2013 - 11:48


Pershendetje vellezer e motra shqiptare  nga ilirida maqedoni! 6ds9w0
ganimet
ganimet
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 48
<b>Postime</b> Postime : 43
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku shpirti imndjehet rehat
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/12/2014

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Wed 17 Dec 2014 - 18:33

Ju pershendes  te gjithve ,ku do qe bukes i thuhet buk dhe ujit uje,veqanerisht  shqipet nga Ilirida.
krenifr
krenifr
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 11
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/12/2014

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

prej Sun 21 Dec 2014 - 17:00
Flm ilirida dhe nga un : pershendetje..! Krenari , Épinal France
Sponsored content

default Re: Pershendetje vellezer e motra shqiptare nga ilirida maqedoni!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi