Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Sherr në metro, vajza hidhet mbi shina, ja momentet shock

prej Mon 27 Feb 2012 - 1:04
LONDER-Kjo është një skenë tronditëse në një metro në Londër kur një zënkë mes dy personave meshkuj për pak sa nuk i mori jetën një kalimtarjeje të rastësishme. Vajza që u shty pabesisht në shinat e trenit u nxorr prej aty me shpejtësi nga udhëtarë që prisnin trenin dhe më pas u dërgua në spital pasi pati fraktura shembjeje në trup. Agresori u kap pas përleshjes me udhëtarët. (da.xha/BalkanWeb)
http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=40&id_ansalive=13945


Sherr në metro, vajza hidhet mbi shina, ja momentet shock Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi