Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Skena si James Bond…. skuadra antiterror koreano jugore në stërvitje (video)

prej Tue 28 Feb 2012 - 16:44
Skena si James Bond…. skuadra antiterror koreano jugore në stërvitje (video) Sk_main_1460723yKëto duken si skena të xhiruara në filmin e James Bond e që përfshijnë trupat e sigurisë në aksion. Por këto forca koreano jugore janë thjeshtë në një seancë stërvitjeje në kuadër të njësisë antiterror. Demonstrimi përfshin ruajtën fizikë të Presidentit në zyrat qendore në Seoul dhe përdorimin e akteve parciale kundër njësive terroriste. /Lajmifundit.com/Skena si James Bond…. skuadra antiterror koreano jugore në stërvitje (video) Sk3_1460715a
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/video/news/4157268/South-Korea-anti-terror-drill.html#ooid=VjZXVsMzpufM0W9r095lyXxf7biGXlQd&ootime=02s


Skena si James Bond…. skuadra antiterror koreano jugore në stërvitje (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi